d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev18018028038048051249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Nov 10 2010 02:06pm
Quote (maxmati @ Nov 10 2010 09:53pm)
Reported, juz masz locka.


:baby:
Member
Posts: 10,929
Joined: Nov 2 2009
Gold: 1,518.22
Nov 10 2010 02:11pm
Quote (maxmati @ Nov 10 2010 07:53pm)
Reported, juz masz locka.


yyy noob z Ciebie czy poprostu sie ujebal**
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Nov 10 2010 02:12pm
Quote (lol112 @ Nov 10 2010 08:11pm)
yyy noob z Ciebie czy poprostu sie ujebal**


to jest illegal trade i tyle
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold: Locked
Warn: 90%
Nov 10 2010 02:16pm
Quote (lol112 @ Nov 10 2010 08:11pm)
yyy noob z Ciebie czy poprostu sie ujebal**


Jeszcze flame, masz KURWA przejebane ziomek.
Member
Posts: 7,431
Joined: Jan 7 2007
Gold: 5,770.97
Nov 10 2010 02:20pm
Quote (maxmati @ 10 Nov 2010 21:16)
Jeszcze flame, masz KURWA przejebane ziomek.


nikogo nie bronię, ale to było pytanie jak sądzę. Nie musisz czuć się urażony.
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Nov 10 2010 02:27pm
Pytać można :) nie złamał regulaminu bo nie sprzedał i nie kupił cd-keya ;] yooo
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Nov 10 2010 02:29pm
Quote (matik25 @ Nov 10 2010 08:27pm)
Pytać można :) nie złamał regulaminu bo nie sprzedał i nie kupił cd-keya ;] yooo


sam fakt ze oferowal sie liczy
Member
Posts: 1,600
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2.92
Nov 10 2010 02:29pm
nie gram w diablo, ale zapostuje :D
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Nov 10 2010 02:30pm
Quote (groch55 @ Nov 10 2010 08:29pm)
sam fakt ze oferowal sie liczy


przykładem jest errorv :D
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Nov 10 2010 02:30pm
ile kosztuje circlet 30frw 3 soc
Go Back To Polska Topic List
Prev18018028038048051249Next
Add Reply New Topic New Poll