Quote (Rushe @ Oct 27 2016 12:54pm)
Polec jakas duza myszke do 250zl w takim razie.. nie potrzebuje miliona przyciskow ..
Zowie ec1-a, steelseries rival (tylko rival, a nie rival 100 czy 300, z nimi nie mialem do czynienia, ale ziomeczkowi te 2 boczne przyciski przestaly w pol roku dzialac w 300), zowie fk1. Teraz logitech wypuscil chyba g502 czy jakos tak sie nazywala, ale nie mialem z nia stycznosci, a wszyscy sie nad nia spuszczali. Markov chyba cos o niej pisal.
E: no wlasnie napisal xd
This post was edited by WjebujeGierki on Oct 27 2016 05:59am