☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev
1
800
801
802
803
804
1249
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 193042
Replies: 12489
Track Topic
moro123
Member
Posts: 11,843
Joined: Jun 12 2009
Gold
:
0.56
Warn: 100%
#8011
Nov 10 2010 05:23am
Quote (Erg_zolw @ 9 Nov 2010 20:55)
dzieki wielkie
btw. w co dawac smiterowi na ubery bo juz nie pamietam
Uber smiterowi do pchniecie 20 i synergie pchniecia po 20 św tarcza 20 aura fanatyzm 20 . 1Pkt w all res mozesz
miki2387
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold
:
1,557.00
#8012
Nov 10 2010 11:06am
Ile brac za gc 10/72/22? EU SC LD
NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
3.43
#8013
Nov 10 2010 11:07am
Jakie runy na hoto?
Groch
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
8,636.01
#8014
Nov 10 2010 11:07am
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ Nov 10 2010 05:07pm)
Jakie runy na hoto?
ko vex pul thul
lol112
Member
Posts: 10,929
Joined: Nov 2 2009
Gold
:
1,518.22
#8015
Nov 10 2010 12:01pm
czego sie spodziewac jak przyjde do domu na botach?;>
myslicie ze tym razem bedzie 6/40 jawelin albo ap 100life 4 sox?;>
maxmati
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold
:
Locked
Warn: 90%
#8016
Nov 10 2010 12:07pm
Quote (lol112 @ Nov 10 2010 06:01pm)
czego sie spodziewac jak przyjde do domu na botach?;>
myslicie ze tym razem bedzie 6/40 jawelin albo ap 100life 4 sox?;>
Chuj nas to boli.
lol112
Member
Posts: 10,929
Joined: Nov 2 2009
Gold
:
1,518.22
#8017
Nov 10 2010 12:08pm
Quote (maxmati @ Nov 10 2010 06:07pm)
Chuj nas to boli.
mnie w sumie taz ;] ale nudzi mi sie w pracy
mysk8er
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold
:
100.00
#8018
Nov 10 2010 01:23pm
Quote (lol112 @ Nov 10 2010 08:08pm)
mnie w sumie taz ;] ale nudzi mi sie w pracy
lol112
czemu barbarzyńca może dźwigać tak samo jak czrodziejka, pomimo tego, że jest silniejszy?
lol112
Member
Posts: 10,929
Joined: Nov 2 2009
Gold
:
1,518.22
#8019
Nov 10 2010 01:52pm
kto chce kupic za fg cd-key d2+lod?
bo uzywam 2 a mam 3 komplety
maxmati
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold
:
Locked
Warn: 90%
#8020
Nov 10 2010 01:53pm
Quote (lol112 @ Nov 10 2010 07:52pm)
kto chce kupic za fg cd-key d2+lod?
bo uzywam 2 a mam 3 komplety
Reported, juz masz locka.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
800
801
802
803
804
1249
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact