d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev1799800801802803875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 24 2016 12:58pm
Quote (nestlecornflakes @ 24 Oct 2016 20:54)
Makarov Ty się znasz.. powiedz mi co może byś spierdolone gdy w trakcie robienia czegoś przy pc wypierdala mi green screena (muzykę słychać jeszcze przez 10-15 sekund, a potem nic) i konieczny jest restart pc :s
od 2 miesięcy mam nowego pc i wystąpiło jakieś 20x


Green to chyba GPU related troche, jak masz CPU z integra to mozesz pouzywac jej kilka dni i sprawdzic czy to sie powtorzy. Jakie masz GPU i PSU?
Member
Posts: 14,364
Joined: Feb 26 2016
Gold: 126,098.12
Oct 24 2016 01:15pm
Quote (markov @ Oct 24 2016 07:58pm)
Green to chyba GPU related troche, jak masz CPU z integra to mozesz pouzywac jej kilka dni i sprawdzic czy to sie powtorzy. Jakie masz GPU i PSU?


Corsair VS Series 550W 80PLUS 120mm FAN CP-9020097-EU
XFX Radeon R9 380X DD XXX OC 4GB GDDR5

nic nie zmieniałem, nie podkręcałem, wszystko działa na podstawowych ustawieniach. inna sprawa że to zdarza się raczej jak mam odpaloną samą przeglądarkę i pc działa na spokojnie
w grze nigdy mi nie zcrashowało pc

This post was edited by nestlecornflakes on Oct 24 2016 01:19pm
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Oct 24 2016 01:35pm
Miałem podobnie na radeonie, wywalalo glownie na flashu, jakies playery, twitche, tez na spokojnie w przegladarce. Wina byla sterow + zbyt mocno fabrycznie podkreconej karty.
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Oct 24 2016 01:37pm
Rozebrałem, piny w porządku, chociaż są kurwy tak małe, że wpatrywałem się 10 minut żeby mieć jako taką pewność.
Member
Posts: 14,364
Joined: Feb 26 2016
Gold: 126,098.12
Oct 24 2016 01:55pm
Quote (Damundo @ Oct 24 2016 08:35pm)
Miałem podobnie na radeonie, wywalalo glownie na flashu, jakies playery, twitche, tez na spokojnie w przegladarce. Wina byla sterow + zbyt mocno fabrycznie podkreconej karty.


no ja już próbowałem wszystkich sterów, ostatnio się uspokoiło bo odpalam wszystko co się da żeby się rozhulał


tak to wyglada w msi afterburner


This post was edited by nestlecornflakes on Oct 24 2016 01:57pm
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Oct 24 2016 02:01pm
Quote (nestlecornflakes @ Oct 24 2016 08:15pm)
Corsair VS Series 550W 80PLUS 120mm FAN CP-9020097-EU
XFX Radeon R9 380X DD XXX OC 4GB GDDR5

nic nie zmieniałem, nie podkręcałem, wszystko działa na podstawowych ustawieniach. inna sprawa że to zdarza się raczej jak mam odpaloną samą przeglądarkę i pc działa na spokojnie
w grze nigdy mi nie zcrashowało pc


przypierdol troche napiecie na 2d trybie
Member
Posts: 14,364
Joined: Feb 26 2016
Gold: 126,098.12
Oct 24 2016 02:02pm
Quote (l1pa @ Oct 24 2016 09:01pm)
przypierdol troche napiecie na 2d trybie


iso wskazówki, bo nie wiem o co chodzi :D
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Oct 24 2016 02:43pm
Nie dziala

This post was edited by nerok on Oct 24 2016 02:44pm
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Oct 27 2016 05:40am
Krotko i na temat : Kupilem deathaddera 2013.. podlaczylem - swieci sie to gowniane logo i rrolka.. przyciski dzialaja, sensor nie.. zjebana?
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 27 2016 05:44am
Quote (Rushe @ Oct 27 2016 12:40pm)
Krotko i na temat : Kupilem deathaddera 2013.. podlaczylem - swieci sie to gowniane logo i rrolka.. przyciski dzialaja, sensor nie.. zjebana?


Nie no, przeciez dziala wysmienicie
Go Back To Polska Topic List
Prev1799800801802803875Next
Add Reply New Topic New Poll