d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev17998008018028031249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Nov 9 2010 01:47pm
Czy teraz jak mam zrobione tace do hella i mam 25 lvl , moge expic normalnie na baalrunach norm czy nie ?
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Nov 9 2010 01:50pm
Quote (Erg_zolw @ Nov 9 2010 09:47pm)
Czy teraz jak mam zrobione tace do hella i mam 25 lvl , moge expic normalnie na baalrunach norm czy nie ?


Możesz, ale od tego lvla idź tylko i wyłącznie na Diaruny Hell, od twojego lvla na jeden run masz jakies 6+ lvla, może troche mniej, zależy ile osób na grze. Idz na kanał OP LastBaal i tam szukaj Diarunów

This post was edited by matik25 on Nov 9 2010 01:50pm
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Nov 9 2010 01:55pm
Quote (matik25 @ Nov 9 2010 07:50pm)
Możesz, ale od tego lvla idź tylko i wyłącznie na Diaruny Hell, od twojego lvla na jeden run masz jakies 6+ lvla, może troche mniej, zależy ile osób na grze. Idz na kanał OP LastBaal i tam szukaj Diarunów


dzieki wielkie ;)

btw. w co dawac smiterowi na ubery bo juz nie pamietam

This post was edited by Erg_zolw on Nov 9 2010 02:01pm
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
Nov 9 2010 02:22pm
wiem juz co bylo bledem kolega gral na str bugu co bylo niedopuszczalne na tej postaci
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Nov 9 2010 02:33pm
Quote (BoNu5eK @ 9 Nov 2010 22:22)
wiem juz co bylo  bledem kolega gral na str bugu co bylo niedopuszczalne na tej postaci


jak to str bug nie dopuszczalny?
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Nov 9 2010 03:51pm
Quote (Erg_zolw @ Nov 9 2010 08:47pm)
Czy teraz jak mam zrobione tace do hella i mam 25 lvl , moge expic normalnie na baalrunach norm czy nie ?


rób tylko diaruny ładnie leci exp
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Nov 10 2010 02:22am


warte cos ?
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Nov 10 2010 02:41am
Quote (Zix_X @ Nov 10 2010 08:22am)
http://img121.imageshack.us/img121/7843/bouju.png

warte cos ?


chyba tak, szkoda za fools moda nie ma ale, 2 sox ladna sprawa
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold: Locked
Warn: 90%
Nov 10 2010 05:11am
Quote (Zix_X @ Nov 10 2010 08:22am)
http://img121.imageshack.us/img121/7843/bouju.png

warte cos ?


Syf.
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Nov 10 2010 05:14am
Quote (maxmati @ Nov 10 2010 11:11am)
Syf.


why?
Go Back To Polska Topic List
Prev17998008018028031249Next
Add Reply New Topic New Poll