Quote (Erg_zolw @ Nov 9 2010 09:47pm)
Czy teraz jak mam zrobione tace do hella i mam 25 lvl , moge expic normalnie na baalrunach norm czy nie ?
Możesz, ale od tego lvla idź tylko i wyłącznie na Diaruny Hell, od twojego lvla na jeden run masz jakies 6+ lvla, może troche mniej, zależy ile osób na grze. Idz na kanał OP LastBaal i tam szukaj Diarunów
This post was edited by matik25 on Nov 9 2010 01:50pm