Quote (X_FATOOM_X @ 23 Oct 2009 18:43)
aha, a powiedz mi, może wiesz chce sprawdzić rozkład jazdy na ostatnie dni grudnia tego roku tak 30-31 i wyskakuje mi taki komunikat
"Twoje wprowadzenie znajduje się poza końcem okresu obowiązywania rozkładu od 14.12.08 do 12.12.09." Czy to znaczy, że jeszcze nie są rozpisane plany na później niz 12 grudnia i będą potem?
e : a ile to procent btw? 50% ?
tego pierwszego nie wiem, albo rozkład sie zmieni albo tygodniowo bedzie taki sam, najlepiej zaczekać do tego 12.12 i wtedy sprawdzic
a rly nie pamietam ile % znizki na bilet ulgowy bylo, ale na pewno nie 50%, to jakaś brzydka liczba żeby cięzko sie liczyło