Quote (kondes @ Sep 18 2023 02:08pm)
Ogórkowa i fasolka po bretońsku B)
A ja mam boczek wędzony w lodówce, który w końcu trzeba będzie zjeść, więc chyba w tym tygodniu też będą pierdy po fasolce bretońskiej lub grochówce.
Zrobię jutro ankietę i niech forumowa brać zdecyduje do czego zostanie użyty boczek wędzony.