d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev179808182831473Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 12 2013 11:55am
Quote (zALC @ Aug 12 2013 07:52pm)
Nie wiem co za tęgie głowy wymyśliły to, że nie można spaść z V. To jest jakiś bzdurny wymysł. Mieli dobry, a raczej normalny system i 'udoskonalili' to w swoim stylu.


cos tam kiedys pisali ze 'latwiej bedzie sie piac do gory' czy jakos tak, ale to kurwa i tak idiotyzm skoro wszystko wciaz polega na elo. troche glupie, bo te jebane dywizje guwno znacza, tylko co najwyzej wygladaja co poniektore ladnie w profilu ;(
e/ no elo bylo w kurwe dobre. przynajmniej jak miales te 1.3k to nie srales w gacie ze dostaniesz w przeciwnym teamie 1.8k xd (tzn wiekszosc ludzi na bronze/silver widzac w enemy team platyne od razu sra w gacie i pisze 'omg, /ff at 20;00, we cant win) ;x

This post was edited by Saskey on Aug 12 2013 11:57am
Member
Posts: 40,975
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,381.29
Aug 12 2013 12:02pm
Quote (Saskey @ Aug 12 2013 05:55pm)
cos tam kiedys pisali ze 'latwiej bedzie sie piac do gory' czy jakos tak, ale to kurwa i tak idiotyzm skoro wszystko wciaz polega na elo. troche glupie, bo te jebane dywizje guwno znacza, tylko co najwyzej wygladaja co poniektore ladnie w profilu ;(


No właśnie bo i tak jak się przegra kilka meczy pod rząd to człowiek gra z tymi z niższych dywizji. Jak już poświęcili czas na wprowadzenie tego gówna to niech chociaż dodadzą opcję ze spadaniem z 5.Generalnie te dywizje nie są jakoś mocno przekłamujące jeśli chodzi o ELO bo niewymierne jest to u osób kiblujących w 5 bo żeby potem wejść do 4 to trzeba zaliczyć jakiegoś łądnego win streaka bo się dostaję po 10punktów albo i mniej przy chujowym MMR.

This post was edited by zALC on Aug 12 2013 12:02pm
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 12 2013 12:04pm
Quote (zALC @ Aug 12 2013 08:02pm)
No właśnie bo i tak jak się przegra kilka meczy pod rząd to człowiek gra z tymi z niższych dywizji. Jak już poświęcili czas na wprowadzenie tego gówna to niech chociaż dodadzą opcję ze spadaniem z 5.Generalnie te dywizje nie są jakoś mocno przekłamujące jeśli chodzi o ELO bo niewymierne jest to u osób kiblujących w V bo żeby potem wejść do 4 to trzeba zaliczyć jakiegoś łądnego win streaka bo się dostaję po 10punktów albo i mniej przy chujowym MMR.


nie zawsze dywizja oddaje rzeczywiste elo ;s
widziales tego skrina co wstawialem jak bylem g2, podemna low i hihg platynki a last pickiem byl diax? ten skrin akurat fajnie pokazuje niemiarodajnosc pomiedzy dywizjami/ligami, a realnym elo
Member
Posts: 40,975
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,381.29
Aug 12 2013 12:13pm
Quote (Saskey @ Aug 12 2013 06:04pm)
nie zawsze dywizja oddaje rzeczywiste elo ;s
widziales tego skrina co wstawialem jak bylem g2, podemna low i hihg platynki a last pickiem byl diax? ten skrin akurat fajnie pokazuje niemiarodajnosc pomiedzy dywizjami/ligami, a realnym elo


No niewymiernie działa to u osób, które albo mają kilka/kilkanaście gier na plusie tak jak np Froggen na tym swoim smurfie albo u osób, które są w Srebrze, Złocie, Platynie, Diamencie V mając 0 punktów i przegrywają kolejne gry. Żeby wskoczyć do dywizji wyżej musisz wygrać sporą ilość gier (bo dostajesz po 10punktów) i to ukryte elo wraca do normy. Zauważ, że na Twoim screenie jest diament V który zapewne miał 0 punktów. MMR tego konta na którym grałeś było na poziomie platyny III-IV podobnie jak tego kolesia z diamentu. To raptem 3-4dywizję biorąc pod uwagę, że tam jest gold II
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Aug 12 2013 12:17pm
nowe darmowe postacie juz sa
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 12 2013 12:17pm
Quote (zALC @ Aug 12 2013 08:13pm)
No niewymiernie działa to u osób, które albo mają kilka/kilkanaście gier na plusie tak jak np Froggen na tym swoim smurfie albo u osób, które są w Srebrze, Złocie, Platynie, Diamencie V mając 0 punktów i przegrywają kolejne gry. Żeby wskoczyć do dywizji wyżej musisz wygrać sporą ilość gier (bo dostajesz po 10punktów) i to ukryte elo wraca do normy. Zauważ, że na Twoim screenie jest diament V który zapewne miał 0 punktów. MMR tego konta na którym grałeś było na poziomie platyny III-IV podobnie jak tego kolesia z diamentu. To raptem 3-4dywizję biorąc pod uwagę, że tam jest gold II


no tak, ale ja nakurwiam o roznicach miedzy dywizjami :D gold2 a d5 no to jest roznica naprawde sporo ;x
ta leona byla swoja droga tak slaba przed 6lv ze to glowa mala ;(
a mmr tam jest naprawde wysokie :D
za kazdym raziem mam first picka a pode mna diaxy i platynki xd
e/ @marek
rotacja wchodzi we wtorek, nie wiem o ktorej godzinie ale jutro rano beda ;d

This post was edited by Saskey on Aug 12 2013 12:18pm
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Aug 12 2013 12:18pm
mowie ze juz jest nowa rotacja :D
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 12 2013 12:22pm
juz? :o szybko cos
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Aug 12 2013 12:38pm
Spadlem do silver II xd teraz naprawde robie sobie przerwe od lolka.
Member
Posts: 40,975
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,381.29
Aug 12 2013 12:41pm
Quote (Saskey @ Aug 12 2013 06:17pm)
no tak, ale ja nakurwiam o roznicach miedzy dywizjami :D gold2 a d5 no to jest roznica naprawde sporo ;x
ta leona byla swoja droga tak slaba przed 6lv ze to glowa mala ;(
a mmr tam jest naprawde wysokie :D
za kazdym raziem mam first picka a pode mna diaxy i platynki xd
e/ @marek
rotacja wchodzi we wtorek, nie wiem o ktorej godzinie ale jutro rano beda ;d


Ona miala elo platyny III-IV podobnie jak konto na którym grałeś co jest w tym nie fer:d? Ty miales nieco wyzsze niz dywizja ona nieco niższe i spotkaliscie sie w środku
Go Back To Polska Topic List
Prev179808182831473Next
Add Reply New Topic New Poll