Quote (zALC @ Aug 12 2013 08:13pm)
No niewymiernie działa to u osób, które albo mają kilka/kilkanaście gier na plusie tak jak np Froggen na tym swoim smurfie albo u osób, które są w Srebrze, Złocie, Platynie, Diamencie V mając 0 punktów i przegrywają kolejne gry. Żeby wskoczyć do dywizji wyżej musisz wygrać sporą ilość gier (bo dostajesz po 10punktów) i to ukryte elo wraca do normy. Zauważ, że na Twoim screenie jest diament V który zapewne miał 0 punktów. MMR tego konta na którym grałeś było na poziomie platyny III-IV podobnie jak tego kolesia z diamentu. To raptem 3-4dywizję biorąc pod uwagę, że tam jest gold II
no tak, ale ja nakurwiam o roznicach miedzy dywizjami

gold2 a d5 no to jest roznica naprawde sporo ;x
ta leona byla swoja droga tak slaba przed 6lv ze to glowa mala ;(
a mmr tam jest naprawde wysokie

za kazdym raziem mam first picka a pode mna diaxy i platynki xd
e/ @marek
rotacja wchodzi we wtorek, nie wiem o ktorej godzinie ale jutro rano beda ;d
This post was edited by Saskey on Aug 12 2013 12:18pm