d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev17980818283469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 7 2013 08:29am
moj blad, a uczyli nie karmic trola..

This post was edited by anywayACID on Apr 7 2013 08:32am
Member
Posts: 5,555
Joined: Sep 29 2012
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 7 2013 08:30am
Quote (anywayACID @ Apr 7 2013 04:29pm)
marna prowokacja, oraz zbedny spam. Nie biegasz, nie klam. Kazdy normalny wie ze nie biega sie takich treningow i to dzien po dniu, Tak wiec wyjdz z tego tematu i wiecej nie wracaj


oj. to mi uwierz ze jestem mistrzem powiatowym i gminnym i tyle biegam. nie biegam dla hooby a dla sportu.
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 7 2013 08:31am
nvm

This post was edited by anywayACID on Apr 7 2013 08:31am
Member
Posts: 5,555
Joined: Sep 29 2012
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 7 2013 08:31am
Quote (anywayACID @ Apr 7 2013 04:31pm)
ta, a swistak siedzi i zawija w te sreberka. Prima aprilis byl tydzien temu


zazdrosc i nic wiecej ;)

lol ; )))))) ;-))))))))))))))))))))))))))
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 7 2013 11:14am
Trening zaliczony, śnieg stopniał i pozwolił pobiegać :)
Dobre wieści, od tego tygodnia zima ma ustąpić na dobre!
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 7 2013 11:35am
Quote (anywayACID @ 7 Apr 2013 15:25)
Dzisiaj zakonczylem sezon morsowania z czasem 9:30 (laczny ostatniej kapieli) Zadowolony.. :)

Ba, zeby bylo malo, dzisiaj jestem meeeeega szczesliwy z biegania, poprawilem srednio czasy o 0,5 min na kazdym km, przyjemne uczucie i zadowolenie po dobrym treningu.. ;)



cisza jakas, ostatnio odzew ze rwane, dzisiaj lepiej ?:P
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 7 2013 11:59am
Lepiej ^_^

Ja teraz wałkuję tę samą trasę, wychodzi mi to niecałe 6km, robię to poniżej 40 minut. Można powiedzieć, że do pięt Wam nie dorastam, ale dla mnie taka trasa jest na razie ok. Jak teraz będzie lepiej z pogodą to będę biegał 3-4 razy tygodniowo, za 2 tygodnie będę miał już lepsze tempo, wzmocnię się i spróbuję dłuższy dystans.
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 7 2013 12:15pm
Quote (Grigo @ 7 Apr 2013 18:59)
Lepiej ^_^

Ja teraz wałkuję tę samą trasę, wychodzi mi to niecałe 6km, robię to poniżej 40 minut. Można powiedzieć, że do pięt Wam nie dorastam, ale dla mnie taka trasa jest na razie ok. Jak teraz będzie lepiej z pogodą to będę biegał 3-4 razy tygodniowo, za 2 tygodnie będę miał już lepsze tempo, wzmocnię się i spróbuję dłuższy dystans.


no mi ojciec każe tak 2x 40min(jak najszybciej 1x i 1x pseudo interwaly) i w niedziele zwiekszam kilometry +1 wiec za tydzien robie 15
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 7 2013 12:16pm
Moze i glupio to brzmi ze tak ojciec ciagle i ojciec, ale przygotowuje sie malymi kroczkami do rekrutacji w pazdzierniku do policji w Niemczech ;P
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 7 2013 12:22pm
Quote (anywayACID @ 7 Apr 2013 19:16)
Moze i glupio to brzmi ze tak ojciec ciagle i ojciec, ale przygotowuje sie malymi kroczkami do rekrutacji w pazdzierniku do policji w Niemczech ;P


Do policji? brzmi jakby ojciec chciał Cię wepchnąć do jakiś oddziałów specjalnych :P
Go Back To Polska Topic List
Prev17980818283469Next
Add Reply New Topic New Poll