Quote (anywayACID @ 7 Apr 2013 15:25)
Dzisiaj zakonczylem sezon morsowania z czasem 9:30 (laczny ostatniej kapieli) Zadowolony..

Ba, zeby bylo malo, dzisiaj jestem meeeeega szczesliwy z biegania, poprawilem srednio czasy o 0,5 min na kazdym km, przyjemne uczucie i zadowolenie po dobrym treningu..


cisza jakas, ostatnio odzew ze rwane, dzisiaj lepiej ?:P