Quote (kaaba @ 20 Nov 2012 18:45)
Da jtroche igg bo widze ze masz za duzo.

dość sporo zarobiłem na sprzedaży legacy natalii, dałem za hełm, zbroje i buty ~80m kiedyś, a poszło niedawno za 400m
nie mam już dużo golda, lekko ponad 100m, a jeszcze muszę mempo kupić, na które potrzebuje z 4x tyle + jakiś amulet z iasem
This post was edited by myl0rd on Nov 20 2012 11:48am