d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev179808182832653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Aug 11 2010 08:52pm
Quote (Druciak @ 12 Aug 2010 04:48)
e hójku ;d

ja ide zaraz nad wisle moze sie przejsc przemyslec co odpierdalam od jaiegos czaus


Rozkminy o swicie ? ;d
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Aug 11 2010 08:55pm
Log out, cya :hello:
Bede pozniej.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 11 2010 09:28pm
ciemno już zgasły wszystkie światła
nie ma już nic jeteśmy wolni możemy iść
dobranoc
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Aug 12 2010 02:34am
ten temat juz powinien byc zamkniety, cos mi tu smierdzi podstepem :ph34r:
Member
Posts: 2,832
Joined: Jun 4 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 12 2010 02:47am
Quote (groch55 @ 12 Aug 2010 10:34)
ten temat juz powinien byc zamkniety, cos mi tu smierdzi podstepem  :ph34r:


reported ofc
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Aug 12 2010 02:48am
Quote (fatality818181 @ Aug 12 2010 08:47am)
reported ofc


nie :cry:
Member
Posts: 963
Joined: Apr 26 2009
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 12 2010 03:20am
j kce +10% :cry:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 12 2010 04:28pm
jedziemy

" otwarted ;) "

co sadzicie o pokemonach ?
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 12 2010 04:29pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 12 2010 10:28pm)
jedziemy

" otwarted ;)  "

co sadzicie o pokemonach ?


Sądzę, że mam dopiero 3 na n-k, strasznie mam mało kolegów tam :<
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Aug 12 2010 04:29pm
Quote (Patryk1991 @ 12 Aug 2010 23:28)
jedziemy

" otwarted ;)  "

co sadzicie o pokemonach ?


dobrze wspominam charmandera jak wybierałem pokemona na początku :wub:
Go Back To Polska Topic List
Prev179808182832653Next
Closed New Topic New Poll