d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev17980818283495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,917
Joined: Jan 24 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 10 2010 12:58pm
Quote (marvolo @ 10 Aug 2010 19:26)
jedziem kampanie póki co zejebista :)


ja doszedlem do 16 misji i teraz niestety nie mam mojegfo kompa wiec tylko u brata po necie troche gram :P
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 10 2010 01:09pm
ja jestem juz na ostatniej planecie :> a jak bd chcial zaczac robic ta gre Lost Vikign to musze na nowo kampanie prawdaż ?
Member
Posts: 2,832
Joined: Jun 4 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 10 2010 01:11pm
Quote (m4rc1n3k @ 10 Aug 2010 21:09)
ja jestem juz na ostatniej planecie :> a jak bd chcial zaczac robic ta gre Lost Vikign to musze na nowo kampanie prawdaż ?


Lost Vikings, taka gra Blizzarda była, całkiem zajebiaszcza

This post was edited by fatality818181 on Aug 10 2010 01:11pm
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 10 2010 02:27pm
Pociskamy cos?
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 10 2010 02:53pm
Quote (cOr @ 10 Aug 2010 18:35)
ile trzeba przejsc leveli w tej arcadówce na statku zeby dostac achie?


w tej grze sa 3 levele ogolnie, tylko je sie powtarza i robia sie coraz ciezsze. sa w sumie 4 achievementy za Lost Viking. za 125, 250 i 500k pkt, oraz za zabicie bossa trzeciego levelu.
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Aug 11 2010 11:00am
gram i gram ale cos malo widac Kerrigan ^^ sadzilem ze miss Zergow bedzie lepiej przedstawiona ^^
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 11 2010 01:26pm
Cisniemy?
Member
Posts: 1,353
Joined: Jun 24 2009
Gold: 0.00
Aug 11 2010 02:27pm
chetnie sify/309

btw wtf@liga treningowa? niema polowy jednostek i jak ja mam grac terranami vs protos?:S

This post was edited by sify11 on Aug 11 2010 02:27pm
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Aug 11 2010 02:30pm
jak nie ma polowy jednostek ?? ;o
Member
Posts: 1,353
Joined: Jun 24 2009
Gold: 0.00
Aug 11 2010 02:35pm
Quote (Zix_X @ 11 Aug 2010 22:30)
jak nie ma polowy jednostek ?? ;o


no w terranach nie ma :(
chociazby nie ma goliatow, wraith'ow itd
Go Back To Polska Topic List
Prev17980818283495Next
Add Reply New Topic New Poll