d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev17980818283205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 6 2011 01:32am
Kupilem "Ostatni Wladca Pierscienia". 10 zl to chyba nie duzo?;]
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Sep 6 2011 01:38am
Quote (kefir @ Sep 6 2011 07:32am)
Kupilem "Ostatni Wladca Pierscienia". 10 zl to chyba nie duzo?;]


Niby nie.
Moj rekord to 1 zł, za zbiór opowiadań "barbarzyncy"
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Sep 6 2011 09:49am
Oo
Właśnie się dowiedziałem, że Piekara wydał 17czerwca najnowszą cześć przygód z cyklu o Mordimerze Madderdinie:
Ja inkwizytor. Bicz Boży
Czytał to ktoś? Książka trzyma fason poprzednich części (czyt. - przed wypuszczeniem Ja inkwizytor. Dotyk Zła, która księga, była dość mierna jak na poziom Jacka...)?

This post was edited by 2007 on Sep 6 2011 09:52am
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Sep 6 2011 11:49am
Quote (2007 @ 6 Sep 2011 17:49)
Oo
Właśnie się dowiedziałem, że Piekara wydał 17czerwca najnowszą cześć przygód z cyklu o Mordimerze Madderdinie:
Ja inkwizytor. Bicz Boży
Czytał to ktoś? Książka trzyma fason poprzednich części (czyt. - przed wypuszczeniem Ja inkwizytor. Dotyk Zła, która księga, była dość mierna jak na poziom Jacka...)?


Czytalem i z tego co pamietam, to Dotyk Zla mnie nie zachwycil, a Bicz Bozy stal na lepszym poziomie, bardziej "Jackowym".
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Sep 6 2011 01:53pm
Quote (cauchy @ Sep 6 2011 09:06am)
To kto juz przeczytal A Dance With Dragons?


Niestety czekam na tłumaczenie... Nie mam czasu na czytanie w wersji ang, gdyż nie jestem jeszcze tak dobry.
Małe pytanko: Wydawnictwo Polskie znowu rozdzieli kolejny tom na dwie osobne książki?
Banned
Posts: 1,000
Joined: Jul 13 2011
Gold: 0.00
Warn: 50%
Sep 6 2011 01:55pm
TEMAT OFICJALNY KUTAS
KUTAS
ORCON CHUJ WOZI GNUJ JEBANA SZMATAAAAA
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Sep 7 2011 12:15pm
Quote (RoGh @ Sep 6 2011 07:49pm)
Czytalem i z tego co pamietam, to Dotyk Zla mnie nie zachwycil, a Bicz Bozy stal na lepszym poziomie, bardziej "Jackowym".


W takim razie już wiem jaki wydatek czeka mnie po 10-tym, po wypłacie - Bicz Boży! :drool: :drool:
11 lub 12 zdam swoją recenzję. :)
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Sep 9 2011 09:34am
czytał ktoś "Pieśń Lodu i Ognia" George'a Martina? jakieś opinie?
zamierzam zakupić.
strasznie podobała mi się ekranizacja I tomu, dlatego akurat wybrałem tą powieść
wiadomo książka>film(czy tam serial)
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 9 2011 09:48am
Kupuj w ciemno. Epicka historia.
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Sep 9 2011 10:44am
Quote (Bodziuu @ Sep 9 2011 05:34pm)
czytał ktoś "Pieśń Lodu i Ognia" George'a Martina? jakieś opinie?
zamierzam zakupić.
strasznie podobała mi się ekranizacja I tomu, dlatego akurat wybrałem tą powieść
wiadomo książka>film(czy tam serial)


Jeżeli szukasz książki, która pochłonie cały Twój czas i pieniądze, zaskoczy elementami spisków i zdrad. To Martin jest właśnie dla Ciebie.
Ogólnie Saga Pieśni Lodu i Ognia jest genialnym przykładem na to, że można napisać coś epickiego, strasznie poplątanego, a zarazem trzymającego się całości.

This post was edited by orcon on Sep 9 2011 10:46am
Go Back To Polska Topic List
Prev17980818283205Next
Add Reply New Topic New Poll