Quote (Bodziuu @ Sep 9 2011 05:34pm)
czytał ktoś "Pieśń Lodu i Ognia" George'a Martina? jakieś opinie?
zamierzam zakupić.
strasznie podobała mi się ekranizacja I tomu, dlatego akurat wybrałem tą powieść
wiadomo książka>film(czy tam serial)
Jeżeli szukasz książki, która pochłonie cały Twój czas i pieniądze, zaskoczy elementami spisków i zdrad. To Martin jest właśnie dla Ciebie.
Ogólnie Saga Pieśni Lodu i Ognia jest genialnym przykładem na to, że można napisać coś epickiego, strasznie poplątanego, a zarazem trzymającego się całości.
This post was edited by orcon on Sep 9 2011 10:46am