d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rock/punk Rock - Temat Oficjalny > (+odmiany)
Prev17980818283127Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Feb 22 2011 02:12pm
Quote (Pito @ 22 Feb 2011 22:10)
To widać strasznie obeznany jesteś. Znasz Kazia osobiście i wiesz czy można się z nim napić czy nie. Skoro Twoja wiedza to tylko kilka kawałków usłyszanych na juwenaliach to chuja wiesz akurat w tym temacie.

Juwenalia były odnośnie Lao Che, a nie Kazika, także polecam reedukację i naukę czytania ze zrozumieniem. Co do Kazia to miałem kilka razy wątpliwa przyjemność rozmowy, a wcześniej także słuchania Jego przez długi czas zanim się sprzedał, przez co stare kawałki mi obrzydły.

Co do picia wina, nie jest to wyznaczkiem, ale daje ogólny pogląd na człowieka, po tym jak rozmawiasz z Nim tam czy gdziekolwiek widać jakie ma podejście do wszystkiego.
A jeżeli chodzi o kapele to np Death Before Dishonor, First Blood, Agnostic Front.

co do gatunku, to to nie jest moje zdanie i wiem, że te źródła nie są obiektywne, ale oddają ogólny pogląd większości ludzi na to co Oni grają.

This post was edited by heszu on Feb 22 2011 02:15pm
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Feb 22 2011 02:15pm
Quote (heszu @ Feb 22 2011 10:12pm)
Juwenalia były odnośnie Lao Che, a nie Kazika, także polecam reedukację i naukę czytania ze zrozumieniem. Co do Kazia to miałem kilka razy wątpliwa przyjemność rozmowy, a wcześniej także słuchania Jego przez długi czas zanim się sprzedał, przez co stare kawałki mi obrzydły.


Mój błąd. Podaj mi magiczną datę sprzedania się. Po której płycie się sprzedał? Po Salonie, czy może po OKSK? A może po Spokojnie co?
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Feb 22 2011 02:16pm
Quote (Pito @ 22 Feb 2011 22:15)
Mój błąd. Podaj mi magiczną datę sprzedania się. Po której płycie się sprzedał? Po Salonie, czy może po OKSK? A może po Spokojnie co?


Jezeli nie umiesz tego zauważyć to naprawde nie jest mój problem i nie chce mi się uświadamiać ludzi.
Member
Posts: 2,883
Joined: Dec 11 2006
Gold: 212.45
Feb 22 2011 02:20pm
Quote (heszu @ 22 Feb 2011 21:12)
Juwenalia były odnośnie Lao Che, a nie Kazika, także polecam reedukację i naukę czytania ze zrozumieniem. Co do Kazia to miałem kilka razy wątpliwa przyjemność rozmowy, a wcześniej także słuchania Jego przez długi czas zanim się sprzedał, przez co stare kawałki mi obrzydły.


I cóż Cię tak zniesmaczyło w tej rozmowie jeśli mogę zapytać?

Z Kazikiem też się da porozmawiać w knajpie, zapewniam Cię, czy nawet przed samym wyjściem zespołu na scenę, gdzie koncert jest już opóźniony (miałem taką przyjemność pogadać z Kazikiem i Goehsem w Katowicach '07).

Odnośnie 'oddają ogólny pogląd większości ludzi' można przytoczyć, iż wszystkie skini to naziole, a '69 to pozycja seksualna...
toipc:

http://www.youtube.com/watch?v=L6BuoXNGbMg
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Feb 22 2011 02:24pm
Quote (Kult91 @ 22 Feb 2011 22:20)
I cóż Cię tak zniesmaczyło w tej rozmowie jeśli mogę zapytać?

Z Kazikiem też się da porozmawiać w knajpie, zapewniam Cię, czy nawet przed samym wyjściem zespołu na scenę, gdzie koncert jest już opóźniony (miałem taką przyjemność pogadać z Kazikiem i Goehsem w Katowicach '07).

Odnośnie 'oddają ogólny pogląd większości ludzi' można przytoczyć, iż wszystkie skini to naziole, a '69 to pozycja seksualna...
toipc:

http://www.youtube.com/watch?v=L6BuoXNGbMg


Ty mówisz o ludziach sterowanych przez media z tego co widzę.

A dalej co do zespołów i ceny za koncert to podaję chociaz przykład z przyszłej sobot -> Złotów -> Uk Subs + Vibrators + Qulturka. Uk/Vibr przyjeżdżają z Roadies z Anglii, Qulturka z Piły i jakoś cena to 45 zł. W takim układzie Kazik powinien kosztować ~15zł.

/e
to avoid ot:
http://www.youtube.com/watch?v=hw60q0wEt6g

This post was edited by heszu on Feb 22 2011 02:24pm
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Feb 22 2011 02:27pm
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Feb 22 2011 02:29pm
Quote (Hate_Me @ Feb 22 2011 10:28pm)


Ja będę, cóż około 80 km od domu.
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Feb 22 2011 02:29pm
Quote (Hate_Me @ 22 Feb 2011 22:28)


Ja mam w planach póki co standardowo Warhead, o ile Grabaż ogarnie się i będzie ten fest w tym roku. Do tego Rebellion w Blackpool, Pod Parou w Czechach i jeżeli będzie kasa to w kwietniu Punk & Disorderly w Berlinie !
Go Back To Polska Topic List
Prev17980818283127Next
Add Reply New Topic New Poll