Quote (Dexty @ 7 Apr 2013 01:55)
Dzisiaj się dowiedziałem od gangsta ziomków, że A3 są chodliwe i mogą mi ją szybko podpierdolić spod bloku.
Istnieje ubezpieczenie od samej kradzieży. Nie wychodzi drogo, bo parę setek na rok.
Moja stoi na osiedlu i jeszcze nie zajebali.
