d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > W Miare Dobre Autko Do 12 Tysięcy Złotych
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Jun 13 2012 06:24am
Quote (Archont @ 6 Jun 2012 16:06)
Z a3 jest tak samo jak e36. Dobre dla dresa lub 18latka.

Wypraszam sobie. :mad: Mam 25 lat, słucham metalu, nie noszę dresów i nie jeżdżę jak jeden z nich.

Audi jest dla ludzi, którzy kochają swój samochód. :) Wyobrażacie sobie kogoś, kto wzdycha do samochodu Kia?
Member
Posts: 2,805
Joined: May 4 2012
Gold: 3.37
Jun 13 2012 06:29am
reno laguna
ford mondeo
Volkswagen Passat 2.0

Member
Posts: 35,330
Joined: Oct 28 2009
Gold: 15,993.20
Jun 13 2012 06:43am
Sprzedam ci brave
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jun 13 2012 06:44am
To jak to jest z tymi chlodnicami?
Member
Posts: 12,672
Joined: Apr 7 2007
Gold: 150.00
Jun 13 2012 07:17am
Quote (CoD_id @ 13 Jun 2012 13:44)
To jak to jest z tymi chlodnicami?



Stwierdzam że padają, bo szalone
Member
Posts: 1,586
Joined: Oct 16 2006
Gold: 962.00
Jun 13 2012 08:09am
Quote (CoD_id @ 13 Jun 2012 13:44)
To jak to jest z tymi chlodnicami?


padają jak pojebane, miąłem już pięc a3
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jun 13 2012 08:11am
Quote (CoD_id @ Jun 13 2012 02:44pm)
To jak to jest z tymi chlodnicami?


padają jak pojebane ;/
miał już 5 A3 i w każdej miał zjebaną chłodnicę u musiał sprzedać auto ;/
;/
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Jun 13 2012 08:49am
czaicie jade dzisiaj swoja a3 i padla mi chlodnica, pojebana ; /
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold: 0.00
Jun 13 2012 08:51am
audi 90 quattro

albo jakis mesiek w124 coupe

This post was edited by Reksio91 on Jun 13 2012 08:53am
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jun 13 2012 08:52am
Quote (Reksio91 @ Jun 13 2012 04:51pm)
audi 90 quattro


:drool:
Go Back To Polska Topic List
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll