Quote (Wombatt @ Thu, 4 Jan 2007, 20:52)
Quote (Viking SM @ Thu, Jan 4 2007, 06:40pm)
Quote (koyot313 @ Thu, Jan 4 2007, 06:29pm)
nie taki znowu najwiekszy

193 cm here,waga podobna
Tylko sie za bardzo nie przekomazajcie bo jak ktos 195 cm przekroczy to juz prawie wybryk natury^^

i to juz nie ma sie czym chwalic

lol wybryk natury to taki z 160cm...a na marginesie to looz mam 22 lata wiec juz nie rosne

p.s. aleksandra to twoja prawdziwa fotka?^^
pod koniec topiku wylonimy najprzystojniejszego;] (joke)
edit :mialy byc warny jak ktos postnie bez zdjecia no to zeby nie bylo^^
z next nupem
http://img169.imageshack.us/img169/5359/dscn4150gv9.jpgtrolu609 105 a 120 to nie tak jak 50 a 60 ... try to zobaczysz
This post was edited by koyot313 on Jan 4 2007 01:53pm