d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jak Wyglądacie W Realu ;p ?
Prev1789
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,904
Joined: Sep 7 2005
Gold: 4,509.00
Jan 4 2007 01:24pm
Quote (Wombatt @ Thu, 4 Jan 2007, 20:52)
Quote (Viking SM @ Thu, Jan 4 2007, 06:40pm)
Quote (koyot313 @ Thu, Jan 4 2007, 06:29pm)
Meine FOtotos:
jestem tu chyba najwiekszy z was~~ (joke) 190cm/100 kilo/120 na klate tongue.gif
to sam robilem : http://img292.imageshack.us/img292/9573/dscn4133kd2.jpg
ja z klakierem : http://img463.imageshack.us/img463/4571/jaikotekpbf9.jpg
moje nupki : http://img466.imageshack.us/img466/2105/dscn3869qy3.jpg

A ten obraz mialem kupic ale kobita chciala 1000 zloty:/
http://img487.imageshack.us/img487/7296/dscn3824vr7.jpg

milego ogladania ;]


nie taki znowu najwiekszy wink.gif 193 cm here,waga podobna


Tylko sie za bardzo nie przekomazajcie bo jak ktos 195 cm przekroczy to juz prawie wybryk natury^^ wink.gif i to juz nie ma sie czym chwalic tongue.gif


lol wybryk natury to taki z 160cm...a na marginesie to looz mam 22 lata wiec juz nie rosne happy.gif

p.s. aleksandra to twoja prawdziwa fotka?^^

pod koniec topiku wylonimy najprzystojniejszego;] (joke)

edit :mialy byc warny jak ktos postnie bez zdjecia no to zeby nie bylo^^
z next nupem http://img169.imageshack.us/img169/5359/dscn4150gv9.jpg

trolu609 105 a 120 to nie tak jak 50 a 60 ... try to zobaczysz

This post was edited by koyot313 on Jan 4 2007 01:53pm
Member
Posts: 2,285
Joined: Oct 17 2005
Gold: 0.07
Warn: 20%
Jan 4 2007 01:39pm
Quote (BaLdUrDaSh @ Thu, 4 Jan 2007, 20:19)
Quote (ZbYChOo @ Thu, Jan 4 2007, 09:08pm)
ale brzydka dziewczyna ;<
ja tez poprosze warna. tylko cola musi byc light -.-
Jestem pewien, ze to sprawka niefortunnie padajacego swiatla, Zbyniu.

PS. Serio, ciezko uwierzyc w fote KaMMikaDzE. Zwlaszcza jesli ma sie slabosc do malych dziewczynek.


prawda. bez swiatla moglaby sie komus podobac ;<
Member
Posts: 5,879
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jan 4 2007 01:42pm
Quote (tazz666 @ Thu, Jan 4 2007, 03:18pm)
Quote (KaMMiKaDzE @ Thu, Jan 4 2007, 03:12pm)
Dawajcie swoje fotki \\ linki do konto na fotce itp
pomysl na topic zaczerpniety z pewnego polskiego forum o tematyce d2

http://www.fotka.pl/profil/KaMMiKaDzE1337/


cze moze zostaniemy przyjaciolkami?

tu moje foteczki http://www.fotka.pl/profil/crazyangel001/


chcialbym tak wygladac tongue.gif
Member
Posts: 1,263
Joined: Mar 13 2004
Gold: 4,492.00
Jan 4 2007 01:48pm
Quote (koyot313 @ Thu, Jan 4 2007, 06:29pm)
Meine FOtotos:
jestem tu chyba najwiekszy z was~~ (joke) 190cm/100 kilo/120 na klate tongue.gif


No to dużo nie ciśniesz...

165cm/70kg (po świętach przytyłem 3kg)
Przy wadze 67kg cisnąłem 105kg

A tu stara fotka z ~września/października http://grono.net/gallery/1601304/0/

This post was edited by trolu609 on Jan 4 2007 01:50pm
Member
Posts: 6,252
Joined: Mar 31 2006
Gold: 227.81
Jan 4 2007 01:51pm
a oto ja : http://grono.net/pub/u/1136962/gallery/2142375/1/ na moim kochanym perzociku xD a za mna moja hata 2 pietro i ja siedze na skuterku xD

nie smiac sie ;p

This post was edited by SilveeR on Jan 4 2007 01:52pm
Banned
Posts: 6,267
Joined: Apr 22 2005
Gold: 0.00
Jan 4 2007 01:56pm
Quote (ZbYChOo @ Thu, Jan 4 2007, 09:39pm)
Quote (BaLdUrDaSh @ Thu, 4 Jan 2007, 20:19)
Quote (ZbYChOo @ Thu, Jan 4 2007, 09:08pm)
ale brzydka dziewczyna ;<
ja tez poprosze warna. tylko cola musi byc light -.-
Jestem pewien, ze to sprawka niefortunnie padajacego swiatla, Zbyniu.

PS. Serio, ciezko uwierzyc w fote KaMMikaDzE. Zwlaszcza jesli ma sie slabosc do malych dziewczynek.


prawda. bez swiatla moglaby sie komus podobac ;<


Zbyniu a moze laskawie ujawnisz nam swoja maske ? :< zamiast nabijac kolejne +1 ke ?
Member
Posts: 13,432
Joined: Oct 22 2005
Gold: 8,171.50
Jan 4 2007 01:59pm
ej, kamikadze sorry, ale z kumplem nie moge dojsc czy jestes chlopakiem czy dziewczyna? no off plis, to tylko szczere zapytanie.
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Jan 4 2007 02:02pm
bedzie offtop jak wrzuce film?
Retired Moderator
Posts: 21,491
Joined: Jun 26 2005
Gold: 10,141.05
Trader: Trusted
Jan 4 2007 02:07pm
EDIT

Dziekuje wszystkim za wspolprace. Ja rozdaje warny, wy je bierzecie.

This post was edited by Lentylek on Jan 4 2007 02:44pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1789
Closed New Topic New Poll