JAPIERDOLE
Wyjdź z domu.
Quote (Vordigan @ 19 Mar 2011 16:02)
w tym starciu glosowanie na jego grafike to jak przyznanie sie do bycia zjebem...
A ja myślałem, że założenie takiego topa.
Quote (Prospero @ 19 Mar 2011 20:49)
jak na ironię to siedzisz na tym forum równie długo jak ja
Tylko, że to ty czujesz potrzebę lansu grafiką w internecie. Nie widzisz różnicy w poziomie nerdyzmu?
Quote (Prospero @ 19 Mar 2011 20:49)
bez wychodzenia z domu zarabiam więcej niż twoja matka i ojciec by zarobili razem przez 20 lat
Chuj mnie to obchodzi.
This post was edited by Xasthur on Mar 19 2011 01:58pm