d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Hodowla Moich Niebespiecznych Psuw Rosnie
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,119
Joined: Jun 23 2009
Gold: Locked
Oct 23 2010 05:23pm
wygląda jak zywkła Lasidora..
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Oct 23 2010 05:25pm
Quote (Studnia06 @ Oct 23 2010 05:14pm)
tez bym takiego pajonkcura chciał :wub:


nom, pajaki da fajne, ale u mnie w chacie by to nie przeszlo.
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Oct 23 2010 05:26pm
fajnie pozdrioffkka
Member
Posts: 10,265
Joined: Mar 30 2009
Gold: Locked
Oct 23 2010 09:46pm
potrawka z tekiej tarantuli obiad dla 2 osob pyhaaaaaaaaa!

szkoda ze to nie jadowite:(( tylko gryzie jak mysz

This post was edited by rodziak11 on Oct 23 2010 09:46pm
Member
Posts: 63,411
Joined: Dec 16 2006
Gold: 5,050.86
Oct 24 2010 12:01am
calkiem zgrabny ratlerek
Member
Posts: 4,502
Joined: Aug 9 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Oct 24 2010 12:05am
umyj rece
Member
Posts: 10,265
Joined: Mar 30 2009
Gold: Locked
Oct 24 2010 07:45am
ale fajnie wyglada...

mozna fajnie mu zrobic terrarium jak rybki by to wygladalo znaczy tak ladnie:)
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 24 2010 07:51am
Quote (rodziak11 @ Oct 24 2010 03:46am)
potrawka z tekiej tarantuli obiad dla 2 osob pyhaaaaaaaaa!

szkoda ze to nie jadowite:(( tylko gryzie jak mysz


ECOTY NIE MA PRZECIEZ JADOWITYCH PAJONKUW
Member
Posts: 10,265
Joined: Mar 30 2009
Gold: Locked
Oct 24 2010 08:04am
Quote (HillOvCypress @ 24 Oct 2010 15:51)
ECOTY NIE MA PRZECIEZ JADOWITYCH PAJONKUW


a czarna wdowa czy jakos tak??

daj jakies faje zdjecie jakiegos wypasionego terrarium;p
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Oct 24 2010 08:33am
Zrób z niego zupę...
Go Back To Polska Topic List
Prev178910Next
Add Reply New Topic New Poll