d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piszę Poprawnie Po Polsku
Prev1789101114Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Aug 9 2010 09:12am
Quote (arcylite @ Aug 8 2010 10:13pm)
dobra, teraz się przyznajcie kto z jsp tam był

http://i38.tinypic.com/30izwpv.jpg


o kurwa xD
Member
Posts: 4,291
Joined: Aug 22 2009
Gold: 12.13
Warn: 100%
Aug 9 2010 09:15am
Quote (Patryk1991 @ 8 Aug 2010 19:23)
Witam!
Zapewne nie każdy tutejszy user pisze bez błędów ortograficznych i 'pozjadanych' liter.... Otóż przedstawię Wam teraz 2 przykłady wątków:

1. Cśo ejst nie tka z karta grafizcna gefreoce
Wtmai wssystjuxcg!
Otoz cos sie dzieje z moja karta graficzna - podczas grania zawiesza mi sie kmop!

2. Coś jest nie tak z moją kartą graficzną geforce
Witam wszystkich!
Otóż coś się dzieje z moją kartą graficzną - podczas grania zawiesza mi się komp!

Oczywiście były to przykłady :)

Nie chodzi mi tutaj o dyslektyków - chodzi o to aby nie zjadać liter i czasami zastanowić się zanim naciśnie się 'Wyślij'. Dlatego też rozpoczynam akcję 'Piszę poprawnie po polsku'. Jeśli nie zjadasz liter i starasz się pisać bez błędów (oczywiści 3 czy 4 błędy mogą się zdarzyć!) wstaw ten kod w swoim podpisie:


Code
http://www.elmarco.pl/cms/pliki/flagi/flaga_polska.jpg[i][b][url=http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46767042&f=230&o=0#p312142806]Piszę poprawnie po polsku![/url][/b][/i]


dyslektycy to tylko wymysł "uczonych" - dla mnie to debile z papierkiem na debilizm
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Aug 9 2010 10:24am
Piszę poprawnie, tak mi się wydaje. Staram się pisać posty bez litrówek czy też błędów ortograficznych. Tak czy ienczaj wzrayy psaine w ten sopósb są ławte do oczdnaytia, Persziwa i otstaina lteira mszuą być na soiwm mjeicsu ;)
Member
Posts: 3,978
Joined: Jul 4 2009
Gold: 1.00
Aug 9 2010 11:04am
Quote (Siema_CoTam @ Aug 9 2010 05:15pm)
dyslektycy to tylko wymysł "uczonych" - dla mnie to debile z papierkiem na debilizm


cos o tym wiesz...
Member
Posts: 2,832
Joined: Jun 4 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 9 2010 11:06am
Quote (Siema_CoTam @ 9 Aug 2010 17:15)
dyslektycy to tylko wymysł "uczonych" - dla mnie to debile z papierkiem na debilizm


tez tak mysle
Member
Posts: 5,131
Joined: May 8 2008
Gold: 133.00
Warn: 20%
Aug 9 2010 11:07am
Quote (Czaki_majster @ 9 Aug 2010 18:04)
cos o tym wiesz...


Myslisz, ze jak nie robisz bledow to juz mozesz mowic o sobie, ze piszesz poprawnie po polsku?
Member
Posts: 3,978
Joined: Jul 4 2009
Gold: 1.00
Aug 9 2010 11:48am
Quote (Cichy133 @ Aug 9 2010 07:07pm)
Myslisz, ze jak nie robisz bledow to juz mozesz mowic o sobie, ze piszesz poprawnie po polsku?


tak, własnie tak myślę
Member
Posts: 1,900
Joined: May 11 2010
Gold: 1.37
Warn: 100%
Aug 9 2010 11:54am
Quote (Czaki_majster @ Aug 9 2010 07:48pm)
tak, własnie tak myślę


m2
Member
Posts: 4,291
Joined: Aug 22 2009
Gold: 12.13
Warn: 100%
Aug 9 2010 11:59am
Quote (Czaki_majster @ 9 Aug 2010 19:04)
cos o tym wiesz...


jak popelniam bledy w poslugiwaniu sie jezykiem polskim to ROBIE TO TYLKO Z NIEDBAŁOŚCI I/LUB BRAKU WIEDZY NA TEMAT ZASAD ITP. ITD.

pozdrawiam dysmozgografa.

This post was edited by Siema_CoTam on Aug 9 2010 12:00pm
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Aug 9 2010 12:13pm
nie musze oznajmiac kazdym postem, ze nie jestem kretynem.
Go Back To Polska Topic List
Prev1789101114Next
Add Reply New Topic New Poll