Quote (Payrou @ Aug 5 2010 12:06am)
Idą sobie dróżką trzej przyjaciele: miś, łoś i ryś. Ten pierwszy oznajmia:
-
Wku*wia mnie to "ś" na końcu. Takie "ś" jest pedalskie, ciotowate i w
ogóle!... Od dzisiaj koniec z misiem. Jestem Niedźwiedź!!! Bo powiadam
wam:
- Kto ma "ś" na końcu, ten fujara i gej. Amen. Łoś
zorientowawszy się w beznadziei sytuacji, bo wszak łoś to łoś i nic nie
poradzisz, w panice szarpie za ramię Rysia:
- Ej, kurwa, powiedz coś, Ryś. Przecież my nie geje, prawda?! No powiedz coś...Ryś!...
Na to ryś dostojnie:
- Ryszard, pedale, Ryszard..
umarlem kurwa : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD