d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Powiem Wam Coś Na Temat Redsa > 18+ Oczywko
Prev1789101120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold: 68,400.00
Dec 30 2009 08:53am
cześć Maxi Zjebie
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 08:54am
Quote (unstoppable_one @ 30 Dec 2009 14:52)
Między słowem, a znakiem interpunkcyjnym nie "stawiamy" spacji.
Wróć do podstawówki, gimbusie.


ale o chuj ci chodzi ? jestes slepy ?
Member
Posts: 12,631
Joined: Dec 31 2006
Gold: 0.95
Warn: 60%
Dec 30 2009 08:55am
Quote (MaxI_KiNg @ 30 Dec 2009 15:54)
ale o chuj ci chodzi ? jestes slepy ?


macie lagi czy poprostu jestescie opuznieni?

po huj takie brednie piszecie. jestescie imbecylami czy jak , bo ja tego nierozumie
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 08:56am
Quote (DrumAndBase @ 30 Dec 2009 14:53)
Ale tu akurat ma racje. Redda pije gimnazjum, które boi się, żeby mama go nie wyczuła. Sam tak robiłem jak miałem 15 lat. Ciężko było wtedy chlać np mocnego okocimia, czy tatre ;)



Tyskie gronie piją nooby. W chuj lepsze jest książęce.


tyskie pija ludzie wannabe fajni, mysla ze jak dadza 30 gr wiecej za browara to beda zajebistsi
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Dec 30 2009 08:56am
Quote (DrumAndBase @ Dec 30 2009 04:53pm)
Ale tu akurat ma racje. Redda pije gimnazjum, które boi się, żeby mama go nie wyczuła. Sam tak robiłem jak miałem 15 lat. Ciężko było wtedy chlać np mocnego okocimia, czy tatre ;)


Chuj z tym czy ma rację, czy nie - fakty są takie, że jest pierdolonym kretynem, który nie powinien wypowiadać się na tym, czy jakimkolwiek innym forum.
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 08:56am
Quote (Gigus @ 30 Dec 2009 14:55)
macie lagi czy poprostu jestescie opuznieni?

po huj takie brednie piszecie. jestescie imbecylami czy jak , bo ja tego nierozumie


ty sie nie znasz, wyjdz my tu mamy flame war
Banned
Posts: 799
Joined: Nov 25 2009
Gold: 0.00
Warn: 60%
Dec 30 2009 08:57am
Quote (V3rdic @ Dec 30 2009 02:27pm)
popieram :) normalne piwko


chuj a nie piwko
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 08:57am
Quote (GoT @ 30 Dec 2009 14:48)
Dębian, perła, tyskie gronie, okocim mocarny. Najprawdziwsze to te które pedałom najmniej smakują. A najgorsze to te które piją najczęściej.
dobrze ze nie napisales heinekena b)
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 08:57am
Quote (unstoppable_one @ 30 Dec 2009 14:56)
Chuj z tym czy ma rację, czy nie - fakty są takie, że jest pierdolonym kretynem, który nie powinien wypowiadać się na tym, czy jakimkolwiek innym forum.


wypierdalaj szczawiu, jedz kamienie i posap do mnie jeszcze troche - jara mnie to !
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Dec 30 2009 08:58am
Quote (MaxI_KiNg @ Dec 30 2009 04:54pm)
ale o chuj ci chodzi ? jestes slepy ?


Zerknij do swojego profilu, popraw błąd i wypierdalaj "szpagatami".
EOT

Quote (MaxI_KiNg @ Dec 30 2009 04:57pm)
wypierdalaj szczawiu, jedz kamienie i posap do mnie jeszcze troche - jara mnie to !


[...]szczawiu[...] :D
kkthxeot

This post was edited by unstoppable_one on Dec 30 2009 08:59am
Go Back To Polska Topic List
Prev1789101120Next
Add Reply New Topic New Poll