d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009 Dogrywka
Prev1789101151Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 3,061
Joined: Nov 24 2009
Gold: 440.00
Dec 30 2009 06:44am
voted Phockous
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Dec 30 2009 06:44am
[x] PhS
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
Dec 30 2009 06:44am
Quote (killah-pl @ 30 Dec 2009 14:42)
siema proszę  o głosy


juz oddany panie i wladco plebow :)
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold: 40.00
Warn: 40%
Dec 30 2009 06:44am
Quote (killah-pl @ 30 Dec 2009 14:42)
siema proszę  o głosy


Jeśli zostałbyś zdyskwalifikowany za łamanie ciszy wyborczej, to phs automatycznie przechodzi.
Nie kuś ;D
Member
Posts: 19,655
Joined: Dec 26 2005
Gold: 5,324.00
Dec 30 2009 06:44am
Quote (LukaszPL @ Dec 30 2009 01:44pm)
juz oddany panie i wladco plebow :)


ok to ja wypierdalam i nie agituję więcej potem przyjdę odebrać swój tron

elo
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Dec 30 2009 06:44am
Poprosze o link do poprzedniego tematu.
Member
Posts: 4,069
Joined: Apr 9 2009
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 30 2009 06:45am
czarny koń
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Dec 30 2009 06:45am
Quote (Azur3 @ Dec 30 2009 01:44pm)
Jeśli zostałbyś zdyskwalifikowany za łamanie ciszy wyborczej, to phs automatycznie przechodzi.
Nie kuś ;D


Że jak niby teraz wykręcę jakiś numer to zostanę zdyskfalifikowany? Ale chujnia ;/
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2009 06:45am
Murzyn
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold: 40.00
Warn: 40%
Dec 30 2009 06:45am
Quote (DrumAndBase @ 30 Dec 2009 14:45)
Że jak niby teraz wykręcę jakiś numer to zostanę zdyskfalifikowany? Ale chujnia ;/


Po czasie już, sorki.
Go Back To Polska Topic List
Prev1789101151Next
Closed New Topic New Poll