d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009, Faworyci > Ankieta Oficjalna
Prev1789101158Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2009 01:09pm
Quote (Reakwon @ Fri, Oct 2 2009, 08:05pm)
wat kurwa, gracztrzeci to permanentny idiota.


Dla mnie w miare normalny user Wiktorze ale skoro tak twierdzisz, ok. Mi osobiscie w niczym nie przeszkadza. Zwykly rand.
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Oct 2 2009 01:10pm
Quote (Shapiro @ Fri, Oct 2 2009, 07:09pm)
Dla mnie w miare normalny user Wiktorze ale skoro tak twierdzisz, ok. Mi osobiscie w niczym nie przeszkadza. Zwykly rand.


tak zeby nie bylo ja=/= playerthree :angry:
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 2 2009 01:10pm
Quote (Paciuszka @ Fri, Oct 2 2009, 09:08pm)
ale one cie znaja, sam do tego dążysz.


Dążę, nie dążę, nikomu z nich nic złego nie zrobiłem. Rozumiem nienawiść shapirka, czy azurka, ale np twojej kompletnie nie ;)

Idę oglądać meczyk. Narazie
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Oct 2 2009 01:11pm
Quote (unstoppable_one @ Fri, 2 Oct 2009, 20:04)
Hehe :D


Dlaczego uważasz, że jest plebem?
Nie rzuca się raczej w oczy ...


imo swoj wklad posiada
Member
Posts: 1,900
Joined: May 3 2009
Gold: 0.00
Oct 2 2009 01:11pm
Null vote. po prostu.
Banned
Posts: 11,366
Joined: Sep 5 2006
Gold: 2.34
Warn: 40%
Oct 2 2009 01:11pm
Quote (Shapiro @ Fri, 2 Oct 2009, 21:09)
Dla mnie w miare normalny user Wiktorze ale skoro tak twierdzisz, ok. Mi osobiscie w niczym nie przeszkadza. Zwykly rand.


gowno prawda, jego iq wynosi niewiele wiecej niz liczba mojego fg.

Quote (graczjeden @ Fri, 2 Oct 2009, 21:10)
tak zeby nie bylo ja=/= playerthree :angry:


no na szczescie takich debili jak on nie biora do twojej gildii :(

This post was edited by Reakwon on Oct 2 2009 01:12pm
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Oct 2 2009 01:11pm
Quote (DrumAndBase @ Fri, Oct 2 2009, 07:10pm)
Dążę, nie dążę, nikomu z nich nic złego nie zrobiłem. Rozumiem nienawiść shapirka, czy azurka, ale np twojej kompletnie nie ;)

Idę oglądać meczyk. Narazie


przedtem napisales cos normalnego, ale teraz za czesto zakladasz atencyjne tematy.
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Oct 2 2009 01:12pm
Quote (Viking SM @ Fri, Oct 2 2009, 09:11pm)
imo swoj wklad posiada


Czasem ostro plusjedynkuje - fakt :D
Member
Posts: 9,433
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.41
Warn: 100%
Oct 2 2009 01:12pm
Quote (Hastner @ Fri, Oct 2 2009, 06:36pm)
To mods: I paid for this topic and serious business is doing right here. Please, don't close it.

Wybory na pleba roku zbliżają się nieuchronnie.
Pragnę poznać waszych faworytów, godnych dostąpienia tego niewątpliwego zaszczytu.
Ze względu na skromną ilość opcji możliwych do zawarcia w ankiecie, wybrałem osoby, które według mnie najbardziej zasługują na to wyróżnienie.
Zapraszam do głosowania.

Na prośbę ludu, do ankiety został dodany michald13.

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=35818138&f=230

naucz sie kurwa angielskiego pedale, sam jestes jebanym plebem i moge to ocenic jedynie po jednym spojrzeniu na twoj post
Banned
Posts: 11,108
Joined: May 9 2007
Gold: 2,000.00
Warn: 70%
Oct 2 2009 01:12pm
Quote (Paciuszka @ Fri, 2 Oct 2009, 21:11)
przedtem napisales cos normalnego, ale teraz za czesto zakladasz atencyjne tematy.

Równowaga w przyrodzie musi być. :rofl:

Quote (bUlBaSaUr_ger @ Fri, 2 Oct 2009, 21:12)
naucz sie kurwa angielskiego pedale, sam jestes jebanym plebem i moge to ocenic jedynie po jednym spojrzeniu na twoj post

; DDDDDDDD

This post was edited by trader808 on Oct 2 2009 01:12pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1789101158Next
Closed New Topic New Poll