Quote (Shapiro @ Fri, 2 Oct 2009, 21:09)
Dla mnie w miare normalny user Wiktorze ale skoro tak twierdzisz, ok. Mi osobiscie w niczym nie przeszkadza. Zwykly rand.
gowno prawda, jego iq wynosi niewiele wiecej niz liczba mojego fg.
Quote (graczjeden @ Fri, 2 Oct 2009, 21:10)
tak zeby nie bylo ja=/= playerthree

no na szczescie takich debili jak on nie biora do twojej gildii
This post was edited by Reakwon on Oct 2 2009 01:12pm