d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Staram Się Zostać Stałym Bywalcem Polskiej Sekcji!
Prev1789101112Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 06:41pm
Bedziecie ciuchciowac? ;D


Zawsze choo chooing! B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 06:41pm
Zacząłem publikować posty na GC w 2012 roku! W 2011 roku publikowałem posty w sekcji wymiany d2! B)

Czy sekcja polska była wtedy znacznie bardziej aktywna? :)


O człowieku, to było niebo, a ziemia w porównaniu do dzisiaj.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 06:44pm
Oh man, that was heaven and earth compared to today.


Tak, to samo dotyczy GC! GC jest teraz kompletnie martwe, lol! Próbowałem pomóc im stać się bardziej aktywnymi! B)

Sekcja polska nadal jest bardzo dobrym forum! Właściwie to bardziej podoba mi się tutaj niż na GC! :wub:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 06:46pm
Tak, to samo dotyczy GC! GC jest teraz kompletnie martwe, lol! Próbowałem pomóc im stać się bardziej aktywnymi! B)

Sekcja polska nadal jest bardzo dobrym forum! Właściwie to bardziej podoba mi się tutaj niż na GC! :wub:


Niektóre sekcje obcojęzyczne są już dawno martwe, tylko polska i niemiecka sekcja od biedy się jakoś utrzymują przy życiu.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 06:58pm
Some foreign language sections have long since died, only the Polish and German sections are somehow keeping alive.


Tak, widziałem to! Sprawdziłem inne języki i niektóre z nich nie były aktualizowane od lat! :(

Cieszę się, że sekcja polska nadal istnieje! B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 07:00pm
Tak, widziałem to! Sprawdziłem inne języki i niektóre z nich nie były aktualizowane od lat! :(

Cieszę się, że sekcja polska nadal istnieje! B)


Ja również, dopóki jako tako istnieje, to będę tutaj pisał :+)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 07:03pm
Me too, as long as it exists, I will write here :+)


Jak należy! B)

Cieszę się, że ty i cbx1992 zapoznaliście mnie z tą częścią jsp! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 07:05pm
Jak należy! B)

Cieszę się, że ty i cbx1992 zapoznaliście mnie z tą częścią jsp! :)


Jak to się mówi: witamy w naszych skromnych progach :+)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 7 2025 07:07pm
As they say: welcome to our humble abode :+)


Dziękuję! :hug:

W GC panuje naprawdę toksyczna atmosfera, więc przyjście tutaj jest bardzo odświeżające! B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 7 2025 07:09pm
Dziękuję! :hug:

W GC panuje naprawdę toksyczna atmosfera, więc przyjście tutaj jest bardzo odświeżające! B)


To dobrze, że Ci się podoba.
Go Back To Polska Topic List
Prev1789101112Next
Add Reply New Topic New Poll