Dziękuję! Mam nowego tłumacza, więc mam nadzieję, że poradzi sobie lepiej niż stary! Jest zdecydowanie łatwiejszy w użyciu! :)
Tak, grałem w Breath of the Wild! Było całkiem fajnie, ale nie zaszedłem daleko, zanim utknąłem! Grałem też we wszystkie stare na zwykłym nintendo! :D
Życie w USA jest w porządku! Ale jestem raczej zamknięty w sobie! Jak wygląda życie w EU? B)
szkoda mi 400-500$ na nintendo tylko po to by zagrać w dwie cześci zeldy

wiesz to zależy w jakim kraju ale UE w jako całość gnije od środka. mamy problem z imigrantami tak jak i Wy w USA a gejowskie pary nie mogą adoptować w moim kraju dziecka

ogólnie marzy mi się mieszkać w USA albo Australii lub Kanadzie.
jesteś introwertykiem? ja też