d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev17987998008018021249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Nov 9 2010 10:10am
Quote (jaco_lbn @ Nov 9 2010 05:01pm)
bo merc nie może miec 99 poziomu


this, max poziom merca to 98
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
Nov 9 2010 10:13am
mój kolega dzis mi wyrzucil enigme , Zake , Ducha 45@ 35fcr , i WT 48 na ziemie i wyszedl z gry :[
Member
Posts: 7,431
Joined: Jan 7 2007
Gold: 5,770.97
Nov 9 2010 10:15am
gz
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Nov 9 2010 10:22am
Quote (BoNu5eK @ Nov 9 2010 06:13pm)
mój kolega dzis mi wyrzucil enigme , Zake , Ducha 45@ 35fcr , i WT 48 na ziemie i wyszedl z gry :[


Ty też bądź bohaterem w swoim domu !


//
btw. przewalał czy tak z dupy wywalił i wyszedł sobie :P ?
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
Nov 9 2010 10:24am
Quote (matik25 @ Nov 9 2010 05:22pm)
Ty też bądź bohaterem w swoim domu !


//
btw. przewalał czy tak z dupy wywalił i wyszedł sobie :P ?


zabili go nie wiem jak a ciało wsysło
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 9 2010 10:27am
Quote (matik25 @ 9 Nov 2010 17:22)
Ty też bądź bohaterem w swoim domu !


//
btw. przewalał czy tak z dupy wywalił i wyszedł sobie :P ?


/twarzdlon
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Nov 9 2010 12:19pm
mam dwa pytania

1st co zrobic aby na singlu działały słowa runiczne z laddera

2nd czy postać która jest zawodowcem i padła na singlu może być w jakiś sposób ożywiona ?
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Nov 9 2010 12:25pm
Quote (Tom_asz @ Nov 9 2010 06:19pm)
mam dwa pytania

1st co zrobic aby na singlu działały słowa runiczne z laddera

2nd czy postać która jest zawodowcem i padła na singlu może być w jakiś sposób ożywiona ?


1 zassaj moda ale dziala na patchu 1.12 lub nizej
2 przed gra skopiuj sobie save imo sie nie da odzyskac

This post was edited by groch55 on Nov 9 2010 12:25pm
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Nov 9 2010 12:30pm
Quote (groch55 @ Nov 9 2010 07:25pm)
1 zassaj moda ale dziala na patchu 1.12 lub nizej
2 przed gra skopiuj sobie save imo sie nie da odzyskac


ale ja też gram na 1.13 po bn

słyszałem że jakoś się da odzyskać padniętego zawodowca ;P
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Nov 9 2010 01:38pm
Quote (Tom_asz @ Nov 9 2010 06:30pm)
ale ja też gram na 1.13 po bn

słyszałem że jakoś się da odzyskać padniętego zawodowca ;P


może cofnij system o jeden dzien
może pliki też będą
albo przed grą rób kopie zapasowe savesów
Go Back To Polska Topic List
Prev17987998008018021249Next
Add Reply New Topic New Poll