d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev1798799800801802930Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Oct 23 2009 09:16am
Quote (CoD_id @ Oct 23 2009 08:51am)
a z hp/mana ? ; (


ponawiam
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 23 2009 09:48am
Quote (rogufka @ Oct 23 2009 02:45pm)
nerd detected 10h


retard detected
10 IQ
pomysl 2x zanim cos napiszesz :E
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Oct 23 2009 11:28am
Quote (SilentSpamer @ 23 Oct 2009 16:52)


mnie nigdy nie bawil teczowy pies a tu wyjatkowo pokazana jest analogia do tych wszystkich przesmiewczych paskow zwiazanych z CSI, imo slabe
Member
Posts: 10,255
Joined: Nov 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 100%
Oct 23 2009 11:34am
Quote
Geje zwykle dbają o siebie, podobają im się naprawdę przystojni faceci, więc fakt, że podobałbym się gejom bardzo by mnie ucieszył ;) Grunt, że oni mi się nie podobają ;) 


o co z tym chodzi?
Member
Posts: 41,107
Joined: Jun 20 2008
Gold: 1,050.00
Oct 23 2009 11:36am
Quote (widzew @ 23 Oct 2009 16:24)


a widzę 104 zł i to normalny... a studencki i szkolny to ulga jest, ale tego to szmaty nie uwzględniły... <_<

e: może ktoś to wypatrzył tam prędzej niż ja ^^ ?

This post was edited by X_FATOOM_X on Oct 23 2009 11:37am
Member
Posts: 10,255
Joined: Nov 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 100%
Oct 23 2009 11:39am
Quote (X_FATOOM_X @ 23 Oct 2009 18:36)
a widzę 104 zł i to normalny... a studencki i szkolny to ulga jest, ale tego to szmaty nie uwzględniły... <_<

e: może ktoś to wypatrzył tam prędzej niż ja ^^ ?


do ulgowego odliczasz sobie ileśtam %, pytałem już kiedyś w tym temacie o to i padły odpowiedzi lecz niestety nie pamietam ile % to było
Member
Posts: 41,107
Joined: Jun 20 2008
Gold: 1,050.00
Oct 23 2009 11:43am
Quote (FaunBox @ 23 Oct 2009 19:39)
do ulgowego odliczasz sobie ileśtam %, pytałem już kiedyś w tym temacie o to i padły odpowiedzi lecz niestety nie pamietam ile % to było


aha, a powiedz mi, może wiesz chce sprawdzić rozkład jazdy na ostatnie dni grudnia tego roku tak 30-31 i wyskakuje mi taki komunikat

"Twoje wprowadzenie znajduje się poza końcem okresu obowiązywania rozkładu od 14.12.08 do 12.12.09." Czy to znaczy, że jeszcze nie są rozpisane plany na później niz 12 grudnia i będą potem?

e : a ile to procent btw? 50% ?

This post was edited by X_FATOOM_X on Oct 23 2009 11:48am
Member
Posts: 4,069
Joined: Apr 9 2009
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 23 2009 11:57am
Generalnie mam na to wyjebane, a Ty?
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold: 68,400.00
Oct 23 2009 11:58am
kto jest najbogatszy na d2jsp ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1798799800801802930Next
Closed New Topic New Poll