Quote (FaunBox @ 23 Oct 2009 19:39)
do ulgowego odliczasz sobie ileśtam %, pytałem już kiedyś w tym temacie o to i padły odpowiedzi lecz niestety nie pamietam ile % to było
aha, a powiedz mi, może wiesz chce sprawdzić rozkład jazdy na ostatnie dni grudnia tego roku tak 30-31 i wyskakuje mi taki komunikat
"Twoje wprowadzenie znajduje się poza końcem okresu obowiązywania rozkładu od 14.12.08 do 12.12.09." Czy to znaczy, że jeszcze nie są rozpisane plany na później niz 12 grudnia i będą potem?
e : a ile to procent btw? 50% ?
This post was edited by X_FATOOM_X on Oct 23 2009 11:48am