d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev1797798799800801930Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Oct 23 2009 02:51am
Quote (RaEoN @ Fri, Oct 23 2009, 08:07am)
m8
prefixy na sc:

Septic  +15 Poison Damage Over 3 Seconds  Small Charms(18)
Foul          +50 Poison Damage Over 4 Seconds  Small Charms(39)
Toxic  +100 Poison Damage Over 5 Seconds  Small Charms(63)
Pestilent  +175 Poison Damage Over 6 Seconds  Small Charms(88)
więc wydaje mi się że nie

prefixy na lc:

Septic  +10 Poison Damage Over 3 Seconds  Medium Charms(9)
Foul          +30 Poison Damage Over 4 Seconds  Medium Charms(26)
Toxic  +90 Poison Damage Over 5 Seconds  Medium Charms(46)
Pestilent  +175 Poison Damage Over 6 Seconds  Medium Charms(66)
tutaj raczej available

prefixy na gc:

Septic  +5 Poison Damage Over 3 Seconds  Large Charms(1)
Foul          +15 Poison Damage Over 4 Seconds  Large Charms(12)
Toxic  +50 Poison Damage Over 5 Seconds  Large Charms(27)
Pestilent  +100 Poison Damage Over 6 Seconds  Large Charms(42)
no tu na pewno tylko pytanie czy to sie opłaca?

BTW Piccolo miał kiedys zajebistego dru 9lvl, moze jego zapytaj.


ehe ale ja chce amke : )
taka for fun bo na oazie cos tam bedziemy pykac, czyli z tego co piszesz LC z +10 maja req 9 lvl : )
wsadze sobie pare do eq i bede snipowac HEHE

a z hp/mana ? ; (
Banned
Posts: 2,343
Joined: Oct 9 2009
Gold: 315.01
Warn: 90%
Oct 23 2009 03:54am
chesz fpierdol?
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Oct 23 2009 04:07am
Quote (bladatwarzy @ Fri, Oct 23 2009, 09:54am)
chesz fpierdol?


a report chcesz?
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Oct 23 2009 05:44am
Quote (SimSimSalabim @ Thu, 22 Oct 2009, 21:17)
dlaczego zablokowano mi dostep do konta jsp na 24h?
bylem w grze, tradeowalem sie z typem, sprawdzilem czy wyslal fg - wszystk ok, napisalem t4t w d2, wyszedlem z gry i wszedlem na jsp, zaczalem pisac pm do jednego kolesia i gdy chcialem juz wyslac cos takiego sie pojawilo (tylko wtedy bylo napisae 24h :S)

http://img203.imageshack.us/img203/9826/zonkjsp.jpg

WTF?!
ktos umie mi wytlumaczyc co sie do chuja stalo? juz myslalem ze locka dostane czy cos, ale niby za co? takze troche sie zdygalem ale wszystko jest ok ... po chuja wiec ten ograniczony dostep do konta na cala dobe?


po co zrobiles ten screen? :huh:
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 23 2009 06:20am
Quote (SilentSpamer @ Fri, Oct 23 2009, 11:44am)
po co zrobiles ten screen? :huh:


zeby ktos mogl zobaczyc i wytlumaczyc mi co sie dzieje?

/e: to chyba nie grzech robic ss ?:>

This post was edited by SimSimSalabim on Oct 23 2009 06:21am
Member
Posts: 2,151
Joined: Aug 18 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 23 2009 07:19am
Quote (bladatwarzy @ Fri, Oct 23 2009, 11:54am)
chesz fpierdol?


fpierdol? :D
Member
Posts: 41,107
Joined: Jun 20 2008
Gold: 1,050.00
Oct 23 2009 08:21am
Kurde, szukam i szukam stronki poświęconej cennikowi pkp i nie ma nic takiego :( sa tylko daty odjazdów itd. A ja chcę sprawdzić np koszt połączenia W-wa centralna - Rzeszów Główny to nie ma... Pomoże ktoś?
Banned
Posts: 5,114
Joined: Aug 3 2009
Gold: 3.65
Oct 23 2009 08:24am
Quote (X_FATOOM_X @ Fri, 23 Oct 2009, 16:21)
Kurde, szukam i szukam stronki poświęconej cennikowi pkp i nie ma nic takiego :( sa tylko daty odjazdów itd. A ja chcę sprawdzić np koszt połączenia W-wa centralna - Rzeszów Główny to nie ma... Pomoże ktoś?


Na dole masz "cena".
http://rozklad-pkp.pl/query.php/pn?q=pl/node/146&ld=pkp&seqnr=2&ident=7p.01873729.1256307509&getTariff=yes&outConId=C1-1
Member
Posts: 14,366
Joined: Sep 29 2006
Gold: 81.00
Warn: 100%
Oct 23 2009 08:45am
Quote (SimSimSalabim @ Thu, Oct 22 2009, 08:17pm)
dlaczego zablokowano mi dostep do konta jsp na 24h?
bylem w grze, tradeowalem sie z typem, sprawdzilem czy wyslal fg - wszystk ok, napisalem t4t w d2, wyszedlem z gry i wszedlem na jsp, zaczalem pisac pm do jednego kolesia i gdy chcialem juz wyslac cos takiego sie pojawilo (tylko wtedy bylo napisae 24h :S)

http://img203.imageshack.us/img203/9826/zonkjsp.jpg

WTF?!
ktos umie mi wytlumaczyc co sie do chuja stalo? juz myslalem ze locka dostane czy cos, ale niby za co? takze troche sie zdygalem ale wszystko jest ok ... po chuja wiec ten ograniczony dostep do konta na cala dobe?


nerd detected 10h
Member
Posts: 5,806
Joined: Mar 25 2008
Gold: Locked
Oct 23 2009 09:09am
masz matke?
Go Back To Polska Topic List
Prev1797798799800801930Next
Closed New Topic New Poll