Quote (SimSimSalabim @ Thu, 22 Oct 2009, 21:17)
dlaczego zablokowano mi dostep do konta jsp na 24h?
bylem w grze, tradeowalem sie z typem, sprawdzilem czy wyslal fg - wszystk ok, napisalem t4t w d2, wyszedlem z gry i wszedlem na jsp, zaczalem pisac pm do jednego kolesia i gdy chcialem juz wyslac cos takiego sie pojawilo (tylko wtedy bylo napisae 24h :S)
http://img203.imageshack.us/img203/9826/zonkjsp.jpg
WTF?!
ktos umie mi wytlumaczyc co sie do chuja stalo? juz myslalem ze locka dostane czy cos, ale niby za co? takze troche sie zdygalem ale wszystko jest ok ... po chuja wiec ten ograniczony dostep do konta na cala dobe?
po co zrobiles ten screen?
