Quote (matik25 @ Nov 8 2010 10:08pm)
o rd się nie boje, czas na gre w ogóle nie wchodzi w "gre xd", może i 30 sekund jedna trwać, zależy mi tylko wiedziec czy lepiej samego diablo (only pieczecie) czy only travi
z mojego doswiadczenia, jesli chcesz robic tylko pieczecie, to lepiej travi.