d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev1796797798799800930Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 22 2009 02:17pm
dlaczego zablokowano mi dostep do konta jsp na 24h?
bylem w grze, tradeowalem sie z typem, sprawdzilem czy wyslal fg - wszystk ok, napisalem t4t w d2, wyszedlem z gry i wszedlem na jsp, zaczalem pisac pm do jednego kolesia i gdy chcialem juz wyslac cos takiego sie pojawilo (tylko wtedy bylo napisae 24h :S)



WTF?!
ktos umie mi wytlumaczyc co sie do chuja stalo? juz myslalem ze locka dostane czy cos, ale niby za co? takze troche sie zdygalem ale wszystko jest ok ... po chuja wiec ten ograniczony dostep do konta na cala dobe?
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Oct 22 2009 02:19pm
Quote (SimSimSalabim @ Thu, Oct 22 2009, 08:17pm)
dlaczego zablokowano mi dostep do konta jsp na 24h?
bylem w grze, tradeowalem sie z typem, sprawdzilem czy wyslal fg - wszystk ok, napisalem t4t w d2, wyszedlem z gry i wszedlem na jsp, zaczalem pisac pm do jednego kolesia i gdy chcialem juz wyslac cos takiego sie pojawilo (tylko wtedy bylo napisae 24h :S)

http://img203.imageshack.us/img203/9826/zonkjsp.jpg

WTF?!
ktos umie mi wytlumaczyc co sie do chuja stalo? juz myslalem ze locka dostane czy cos, ale niby za co? takze troche sie zdygalem ale wszystko jest ok ... po chuja wiec ten ograniczony dostep do konta na cala dobe?


zeby smiesznie bylo ;D
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 22 2009 02:20pm
Quote (SimSimSalabim @ Thu, 22 Oct 2009, 22:17)
dlaczego zablokowano mi dostep do konta jsp na 24h?
bylem w grze, tradeowalem sie z typem, sprawdzilem czy wyslal fg - wszystk ok, napisalem t4t w d2, wyszedlem z gry i wszedlem na jsp, zaczalem pisac pm do jednego kolesia i gdy chcialem juz wyslac cos takiego sie pojawilo (tylko wtedy bylo napisae 24h :S)

http://img203.imageshack.us/img203/9826/zonkjsp.jpg

WTF?!
ktos umie mi wytlumaczyc co sie do chuja stalo? juz myslalem ze locka dostane czy cos, ale niby za co? takze troche sie zdygalem ale wszystko jest ok ... po chuja wiec ten ograniczony dostep do konta na cala dobe?


Na jsp jest wlaczony filtr wiadomosci prywatnych, najwidoczniej w jednej z nich uzywales jednego z zablokowanych slow, czego wynikiem jest susp na 24h. :hug:
na drugi raz uwazaj cos piszesz do ludzi w PMach :)
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 22 2009 02:26pm
Quote (markov @ Thu, Oct 22 2009, 08:20pm)
Na jsp jest wlaczony filtr wiadomosci prywatnych, najwidoczniej w jednej z nich uzywales jednego z zablokowanych slow, czego wynikiem jest susp na 24h. :hug:
na drugi raz uwazaj cos piszesz do ludzi w PMach :)


ło panie
dzieki za info
buraki ... 24h : E 12h mogli by dac ale kófa 24? : D tyle fg w plecy (hahaha : DDD)
nie no ale myslalem ze juz po koncie bedzie, ze zaloguje sie ponownie a tam locked scammer 100warn i 0 fg : DDD
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Oct 22 2009 05:42pm
Quote (SimSimSalabim @ Thu, 22 Oct 2009, 22:26)
ło panie
dzieki za info
buraki ... 24h : E 12h mogli by dac ale kófa 24? : D tyle fg w plecy (hahaha : DDD)
nie no ale myslalem ze juz po koncie bedzie, ze zaloguje sie ponownie a tam locked scammer 100warn i 0 fg : DDD


Musisz trochę wyluzować, naprawdę.
Member
Posts: 50,243
Joined: May 8 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Oct 22 2009 08:58pm
Quote (q^p @ Fri, 23 Oct 2009, 01:42)
Musisz trochę wyluzować, naprawdę.


pewnie usral w majty ;o
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Oct 23 2009 01:59am
czy sa talizmany z +dmg od psn z req < lub = 9?
i jakie nosi sie talizmany na ten typ dueli?
Member
Posts: 14,560
Joined: Jan 2 2006
Gold: 0.00
Oct 23 2009 02:07am
Quote (CoD_id @ Fri, Oct 23 2009, 09:59am)
czy sa talizmany z +dmg od psn z req < lub = 9?
i jakie nosi sie talizmany na ten typ dueli?


m8
prefixy na sc:

Septic +15 Poison Damage Over 3 Seconds Small Charms(18)
Foul +50 Poison Damage Over 4 Seconds Small Charms(39)
Toxic +100 Poison Damage Over 5 Seconds Small Charms(63)
Pestilent +175 Poison Damage Over 6 Seconds Small Charms(88)
więc wydaje mi się że nie

prefixy na lc:

Septic +10 Poison Damage Over 3 Seconds Medium Charms(9)
Foul +30 Poison Damage Over 4 Seconds Medium Charms(26)
Toxic +90 Poison Damage Over 5 Seconds Medium Charms(46)
Pestilent +175 Poison Damage Over 6 Seconds Medium Charms(66)
tutaj raczej available

prefixy na gc:

Septic +5 Poison Damage Over 3 Seconds Large Charms(1)
Foul +15 Poison Damage Over 4 Seconds Large Charms(12)
Toxic +50 Poison Damage Over 5 Seconds Large Charms(27)
Pestilent +100 Poison Damage Over 6 Seconds Large Charms(42)
no tu na pewno tylko pytanie czy to sie opłaca?

BTW Piccolo miał kiedys zajebistego dru 9lvl, moze jego zapytaj.
Banned
Posts: 1,957
Joined: Oct 6 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Oct 23 2009 02:16am
kim jest madara uchicha tak na prawdę (Tobi)
Member
Posts: 43,592
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 23 2009 02:49am
Quote (q^p @ Thu, Oct 22 2009, 11:42pm)
Musisz trochę wyluzować, naprawdę.


jestem wyluzowany ^^ jedyna rzecz przez ktora sie troche zestresowalem to fakt iz nie wiedzialem za co ten blok polecial
dzien - dwa - tydzien whaterver, ale mogliby poinformowac co zrobilem nie tak ;)

Quote (M4YST3R @ Fri, Oct 23 2009, 02:58am)
pewnie usral w majty ;o


az tak zle nie bylo :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1796797798799800930Next
Closed New Topic New Poll