Quote (Majonez @ 23 Oct 2016 15:10)
Skoro chociaz raz uruchomil sie poprawnie, to fizycznie jest wlozony dobrze, zreszta chyba nie ma mozliwosci zlego wsadzenia procesora, mozna tylko wygiac nozki w plycie, ale wtedy nigdy by sie nie uruchomil. Chyba ze dostales wadliwy procesor, ale szanse na cos takiego sa prawie zerowe. Stawiam na bios.
Blad, komputer by sie uruchomil zaleznie od nozek. Duza czesc nozek to GND, troche od ramu (poki konkretny socket nie jest uzywany, to wszystko dziala git), itd, itd. Nie jest tak, ze 1 nozka i jest kibel, bo mogles akurat wygiac GND, czy nawet urwac.
Najlatwiej zdjac cooler i sprawdzic, nie masz innej opcji.