d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev17957967977987991249Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Nov 8 2010 12:53pm
Quote (Pokor @ 8 Nov 2010 19:52)
1. Nie
2. Tak, coś z sojem, ale nie pamietam


ilosc socketow jest losowa czy 1 only??
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Nov 8 2010 12:54pm
Quote (KzaK @ Nov 8 2010 06:53pm)
ilosc socketow jest losowa czy 1 only??


1 imo
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Nov 8 2010 01:34pm
Quote (groch55 @ 8 Nov 2010 19:54)
1 imo


a moze ktos jest pewny? :D
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Nov 8 2010 01:45pm
3 Doskonałe Czaszki
1 Rzadki Przedmiot ----- 1 Rzadki Przedmiot z 1 miejscem na klejnot
1 Kamień Jordana
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Nov 8 2010 01:58pm
Co lepiej, Travi czy Diablo Sanktuarium same pieczęcie + uniq bossy ? (Kolega), bo praktycznie run dia trwa tyle co travi więc nie wiem, gdzie lepiej dropi ?
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 8 2010 01:59pm
Quote (matik25 @ 8 Nov 2010 20:58)
Co lepiej, Travi czy Diablo Sanktuarium same pieczęcie + uniq bossy ? (Kolega), bo praktycznie run dia trwa tyle co travi więc nie wiem, gdzie lepiej dropi ?


Jak kolega to jebnij na wszystko.
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Nov 8 2010 02:01pm
Quote (matik25 @ Nov 8 2010 09:58pm)
Co lepiej, Travi czy Diablo Sanktuarium same pieczęcie + uniq bossy ? (Kolega), bo praktycznie run dia trwa tyle co travi więc nie wiem, gdzie lepiej dropi ?


najlepiej dropi ze zwyklych mobow na cs
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Nov 8 2010 02:03pm
Quote (csdig @ Nov 8 2010 09:59pm)
Jak kolega to jebnij na wszystko.


Czy ja wiem.. nie lepiej jednego bossa only żeby było więcej runów na dia ? :)
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Nov 8 2010 02:06pm
Quote (matik25 @ Nov 8 2010 10:03pm)
Czy ja wiem.. nie lepiej jednego bossa only żeby było więcej runów na dia ? :)


Jak nie chcesz rd, to nie leppiej
Go Back To Polska Topic List
Prev17957967977987991249Next
Add Reply New Topic New Poll