☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev
1
795
796
797
798
799
1249
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 193084
Replies: 12489
Track Topic
KzaK
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 50%
#7961
Nov 8 2010 12:53pm
Quote (Pokor @ 8 Nov 2010 19:52)
1. Nie
2. Tak, coś z sojem, ale nie pamietam
ilosc socketow jest losowa czy 1 only??
Groch
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
8,636.01
#7962
Nov 8 2010 12:54pm
Quote (KzaK @ Nov 8 2010 06:53pm)
ilosc socketow jest losowa czy 1 only??
1 imo
KzaK
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 50%
#7963
Nov 8 2010 01:34pm
Quote (groch55 @ 8 Nov 2010 19:54)
1 imo
a moze ktos jest pewny?
Pokor
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
76,620.70
#7964
Nov 8 2010 01:45pm
3 Doskonałe Czaszki
1 Rzadki Przedmiot ----- 1 Rzadki Przedmiot z 1 miejscem na klejnot
1 Kamień Jordana
matik25
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 40%
#7965
Nov 8 2010 01:58pm
Co lepiej, Travi czy Diablo Sanktuarium same pieczęcie + uniq bossy ? (Kolega), bo praktycznie run dia trwa tyle co travi więc nie wiem, gdzie lepiej dropi ?
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#7966
Nov 8 2010 01:59pm
Quote (matik25 @ 8 Nov 2010 20:58)
Co lepiej, Travi czy Diablo Sanktuarium same pieczęcie + uniq bossy ? (Kolega), bo praktycznie run dia trwa tyle co travi więc nie wiem, gdzie lepiej dropi ?
Jak kolega to jebnij na wszystko.
Pokor
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
76,620.70
#7967
Nov 8 2010 02:01pm
Quote (matik25 @ Nov 8 2010 09:58pm)
Co lepiej, Travi czy Diablo Sanktuarium same pieczęcie + uniq bossy ? (Kolega), bo praktycznie run dia trwa tyle co travi więc nie wiem, gdzie lepiej dropi ?
najlepiej dropi ze zwyklych mobow na cs
matik25
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 40%
#7968
Nov 8 2010 02:03pm
Quote (csdig @ Nov 8 2010 09:59pm)
Jak kolega to jebnij na wszystko.
Czy ja wiem.. nie lepiej jednego bossa only żeby było więcej runów na dia ?
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#7969
Nov 8 2010 02:04pm
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=49718829&f=170&o=0#p331556996
Warte coś ?
Pokor
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
76,620.70
#7970
Nov 8 2010 02:06pm
Quote (matik25 @ Nov 8 2010 10:03pm)
Czy ja wiem.. nie lepiej jednego bossa only żeby było więcej runów na dia ?
Jak nie chcesz rd, to nie leppiej
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
795
796
797
798
799
1249
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact