Quote (zYwi3c @ 23 Mar 2016 10:29)
Daj matke jako 1 wlasciciela a siebie jako 2giego - ja tak zrobilem i znizki duzo wieksze ( a w samochodzie mam na odwrot - ja jako 1, ojciec 2gi )
Ogolnie to w tym roku OC/AC poszlo w gore o okolo 15% w kazdej firmie - mam kumpla co ubezpiecza i wlasnie mowil, ze nie da rady przewaznie zejsc do kwoty ktora byla rok temu - albo i wczesniej na danym samochodzie - chyba, ze niezle zakreca cos tam.
https://www.mfind.pl/akademia/polisa-oc-2/2016-rok-wyzsze-kary-za-brak-oc/ "czy ubezpieczenie OC zdrożeje?", KNF ich zaczął ścigać ze 2 lata temu, że zbyt tanio auta ubezpieczają i potem kombinują jak nie wypłacić ludziom.
Kolega się tym zajmuje właśnie, że jego zadaniem jest wytykanie wszystkiego co się da, jeśli ktoś zgłosi się po kase. Mówi, że to czy dostaniecie kase zależy w bardzo duzej części od tego co powiecie pierwszy raz gadając z ubezpieczalnią, więc po dzwonie proponuje właśnie do kogoś znajomego z ubezpieczeń zadzwonić.
Kupiłem sobie Citroena C5 2009, okrutny kanapowiec w porównaniu do BMW, ale dopasiony fajnie. Za tydzień chyba Jeep Grand Cherokee WJ dojdzie.