☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev
1
793
794
795
796
797
1249
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 193103
Replies: 12489
Track Topic
matik25
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 40%
#7941
Nov 7 2010 01:04pm
Może być na bowke circ 2 ama 30 frw 2 sox czy musi byc być 3 sox 30 frw bo nie osiągnę progu ias ?
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#7942
Nov 7 2010 01:06pm
Quote (matik25 @ 7 Nov 2010 20:04)
Może być na bowke circ 2 ama 30 frw 2 sox czy musi byc być 3 sox 30 frw bo nie osiągnę progu ias ?
Jak grasz sam bez fana od smita/hamm etc. to musisz miec 45/120.
yamakuzo
Member
Posts: 5,361
Joined: Apr 14 2007
Gold
:
515.00
#7943
Nov 7 2010 01:15pm
Quote (csdig @ 7 Nov 2010 20:06)
Jak grasz sam bez fana od smita/hamm etc. to musisz miec 45/120.
No chyba ze merc z fana z 1 act..
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#7944
Nov 7 2010 01:23pm
Quote (yamakuzo @ 7 Nov 2010 20:15)
No chyba ze merc z fana z 1 act..
GL grać z mercem.
Pokor
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
76,620.70
#7945
Nov 7 2010 01:25pm
Quote (csdig @ Nov 7 2010 09:23pm)
GL grać z mercem.
;D
Hubas
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold
:
1,466.00
#7946
Nov 7 2010 02:42pm
Quote (matik25 @ 7 Nov 2010 21:04)
Może być na bowke circ 2 ama 30 frw 2 sox czy musi byc być 3 sox 30 frw bo nie osiągnę progu ias ?
Jak założysz, to będzie, myślę że wejdzie na głowę, więc może być. Natomiast ias może być za mało ;]
marvolo
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold
:
1,155.59
#7947
Nov 7 2010 02:56pm
Quote (Hubas @ Nov 7 2010 08:42pm)
Jak założysz, to będzie, myślę że wejdzie na głowę, więc może być. Natomiast ias może być za mało ;]
nie mam zielonego pojecia
Rower93
Member
Posts: 1,696
Joined: Jun 10 2008
Gold
:
0.00
#7948
Nov 7 2010 05:01pm
Dlaczego nie działa mi D2:LoD z obrazu płyty ?? Kiedys mialem i mi działało... co zrobic zeby działało ??
matik25
Member
Posts: 12,845
Joined: Aug 6 2010
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 40%
#7949
Nov 7 2010 06:28pm
Jool 7str/6 dex/ 19 max stamina/ 26% cr crapson ?
maxmati
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold
:
Locked
Warn: 90%
#7950
Nov 8 2010 12:54am
Quote (matik25 @ Nov 8 2010 12:28am)
Jool 7str/6 dex/ 19 max stamina/ 26% cr crapson ?
Syf.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
793
794
795
796
797
1249
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact