d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev1792793794795796930Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,255
Joined: Nov 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 100%
Oct 20 2009 07:55am
Quote (SilentSpamer @ Tue, 20 Oct 2009, 14:17)
nie.


---

poprosze o link do "trzech niezaleznych for".


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=35879985&f=230
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Oct 20 2009 07:58am
Quote (FaunBox @ Tue, 20 Oct 2009, 14:55)


thx
Member
Posts: 41,107
Joined: Jun 20 2008
Gold: 1,050.00
Oct 20 2009 08:08am
Kiedy NBA zaczyna sezon?
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Oct 20 2009 08:14am
Quote (X_FATOOM_X @ Tue, 20 Oct 2009, 16:08)
Kiedy NBA zaczyna sezon?


nie weim

a kto play offy wygral ?
Member
Posts: 41,107
Joined: Jun 20 2008
Gold: 1,050.00
Oct 20 2009 08:16am
Quote (zaki @ Tue, 20 Oct 2009, 16:14)
nie weim

a kto play offy wygral ?


bym ci powiedział kto jakbyś pytał miesięcy temu :)
Banned
Posts: 5,114
Joined: Aug 3 2009
Gold: 3.65
Oct 20 2009 10:06am
Mam partycję z vistą 250gb, jest wolne 170, jak biorę właściwości to pokazuję mi tylko 40gb (całkowite zajęte miejsce), dlaczego? Mam dziwne wrażenie, że wszystko co ściągam podwójnie liczy się...

This post was edited by widzew on Oct 20 2009 10:07am
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Oct 20 2009 10:45am
Quote (widzew @ Tue, 20 Oct 2009, 18:06)
Mam partycję z vistą 250gb, jest wolne 170, jak biorę właściwości to pokazuję mi tylko 40gb (całkowite zajęte miejsce), dlaczego? Mam dziwne wrażenie, że wszystko co ściągam podwójnie liczy się...


pewnie jak ściągasz to wypakowujesz i nie usuwasz rarów ;x
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Oct 20 2009 11:09am
Quote (eQ_1 @ Tue, 20 Oct 2009, 17:45)
pewnie jak ściągasz to wypakowujesz i nie usuwasz rarów ;x


dokladnie tak, przy win7 jest ta sama opcja. zostaje od cholery rarow ktore trzeba usuwac recznie :(
Member
Posts: 22,408
Joined: Apr 15 2008
Gold: 26.00
Oct 20 2009 12:16pm
Quote (X_FATOOM_X @ Tue, Oct 20 2009, 04:08pm)
Kiedy NBA zaczyna sezon?


Sezon startuje za 7 dni czyli 27 października

Quote (zaki @ Tue, Oct 20 2009, 04:14pm)
nie weim

a kto play offy wygral ?


Ofc Los Angeles Lakers

This post was edited by MCHAL on Oct 20 2009 12:17pm
Banned
Posts: 5,114
Joined: Aug 3 2009
Gold: 3.65
Oct 20 2009 02:45pm
Quote (eQ_1 @ Tue, 20 Oct 2009, 18:45)
pewnie jak ściągasz to wypakowujesz i nie usuwasz rarów ;x


Hehe, przywracanie systemu tyle mi zabierało, teraz od razu 40gb do przodu ;D
Go Back To Polska Topic List
Prev1792793794795796930Next
Closed New Topic New Poll