Quote (widzew @ Tue, 20 Oct 2009, 18:06)
Mam partycję z vistą 250gb, jest wolne 170, jak biorę właściwości to pokazuję mi tylko 40gb (całkowite zajęte miejsce), dlaczego? Mam dziwne wrażenie, że wszystko co ściągam podwójnie liczy się...
pewnie jak ściągasz to wypakowujesz i nie usuwasz rarów ;x