d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev1790791792793794875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2016 04:17pm
Jeśli na płycie głównej są 4 sloty na RAM to czy ma jakieś znaczenie czy używane są tylko 2 kostki RAMu czy 4?
Innymi słowy:

2x 8 GB czy 4x 4 GB?
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Oct 12 2016 10:53pm
Quote (PQA @ 12 Oct 2016 23:17)
Jeśli na płycie głównej są 4 sloty na RAM to czy ma jakieś znaczenie czy używane są tylko 2 kostki RAMu czy 4?
Innymi słowy:

2x 8 GB czy 4x 4 GB?

Nie ma. Wszystko jedno, bierz to, co Ci wyjdzie taniej (pod warunkiem, że nie będziesz chciał więcej niż 16GB w przyszłości). Miej tylko na uwadze, że niektóre coolery na proca lubią zasłonić slot na RAM.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 13 2016 02:44am
Quote (Latwiak @ 10 Oct 2016 14:42)
Mozesz miec zaklocenia wszelkiego rodzaju. Np w telewizorze mialem dodatkowy dzwiek z telewizji analogowej podczas korzystania z dekodera podlaczonego przez hdmi. Wszystko zalezy od ekranu (EKRANU KABLA WY IDIOCI). Jak kabel jest porzadnie zaekraanowany to praktycznie nie ma zlych kabli, bo latwiej chyba na samym ekranowaniu niz na przewodzie sie oszczedza.


Quote (markov @ 10 Oct 2016 14:55)
Nie masz jakiegos kabla od dekodera do tv co by sprawdzic? Albo od glownego monitora? Innej mozliwosci zbytnio nie ma jak to sprawdzic raz a dobrze drugim kablem.


Udalo mi sie zdobyc jakis drogi kabel hdmi, niestety jest krociutki wiec musze wszystko rozlozyc i postawic kolo siebie ;( ma tez na sobie jakas kostke mala ktora niby tlumi zaklocenia.
Jestem ciekaw czy bedzie roznica.
tak tylko btw - co do kabla od dekodera: mam wsadzona karte w tv wiec nie dokladali mi dodatkowego sprzetu

Dzieki za pomoc w kazdym razie :)

dodatkowo thx latwy bo napisales mi jakis czas temu zebym kazal vectrze przerzucic router na bridge i dokupic swoj modem - problem rozwiazany z miejsca i wszystko hula :)

This post was edited by cOr on Oct 13 2016 02:47am
Member
Posts: 5,971
Joined: Aug 20 2013
Gold: 655.22
Oct 13 2016 05:20am
Quote (cOr @ 13 Oct 2016 09:44)
Udalo mi sie zdobyc jakis drogi kabel hdmi, niestety jest krociutki wiec musze wszystko rozlozyc i postawic kolo siebie ;( ma tez na sobie jakas kostke mala ktora niby tlumi zaklocenia.
Jestem ciekaw czy bedzie roznica.
tak tylko btw - co do kabla od dekodera: mam wsadzona karte w tv wiec nie dokladali mi dodatkowego sprzetu

Dzieki za pomoc w kazdym razie :)

dodatkowo thx latwy bo napisales mi jakis czas temu zebym kazal vectrze przerzucic router na bridge i dokupic swoj modem - problem rozwiazany z miejsca i wszystko hula :)


To jest filtr, ferryt. Kazdy nie no name jest w jakis filtr wyposazony.
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Oct 13 2016 06:42am
Quote (Latwiak @ 10 Oct 2016 14:42)
Mozesz miec zaklocenia wszelkiego rodzaju. Np w telewizorze mialem dodatkowy dzwiek z telewizji analogowej podczas korzystania z dekodera podlaczonego przez hdmi. Wszystko zalezy od ekranu (EKRANU KABLA WY IDIOCI). Jak kabel jest porzadnie zaekraanowany to praktycznie nie ma zlych kabli, bo latwiej chyba na samym ekranowaniu niz na przewodzie sie oszczedza.


KTOS TU CHYBA Z 5 RAZY DO MAGNESOW PODCHODZIL, ZE TAKI URA BURA :D
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 13 2016 07:26am
Quote (HEDON @ Oct 13 2016 01:42pm)
KTOS TU CHYBA Z 5 RAZY DO MAGNESOW PODCHODZIL, ZE TAKI URA BURA :D


Jakbym za 5 razem zdal to bym w terminie sie bronil XD
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Oct 13 2016 07:27am
Quote (WjebujeGierki @ 13 Oct 2016 15:26)
Jakbym za 5 razem zdal to bym w terminie sie bronil XD


AHAHAHA LATWE GOWNO XD
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 13 2016 07:28am
:( w sumie powinienem jebac te studia i na pelny etat robic
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Oct 13 2016 07:37am
Quote (WjebujeGierki @ 13 Oct 2016 15:28)
:( w sumie powinienem jebac te studia i na pelny etat robic


Tylko nie w miejscu z jedzeniem.......
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Oct 13 2016 07:42am
Quote (WjebujeGierki @ 13 Oct 2016 15:28)
:( w sumie powinienem jebac te studia i na pelny etat robic


INZYNIERA CHOCIAZ ZROB, BO POTEM NAPOTKASZ PRZESZKODY, JAK MOJ ZNAJOMY.
Go Back To Polska Topic List
Prev1790791792793794875Next
Add Reply New Topic New Poll