Quote (Bozia @ 6 Mar 2015 14:06)
dobrze się ustawić novą to 90% sukcesu. W teamfighcie ciężko wypatrzeć takich cichociemnych xd
/e: z drugiej strony ja nawet 30 lvl nie mam, więc nie pyskuję, bo nie wiem jak na rankach jest :/
sprobuj sobie ten build
http://www.heroesfire.com/hots/talent-calculator/nova#kgN5masa funu z tym;d anti armor shell i ulti sytuacyjne ofc
Quote (Pozer @ 6 Mar 2015 14:13)
Bo jest dobra tylko do tego, inaczej pada na hita i nie ma jak uciec.
dlatego grajac nova wiekszosc czasu sie pozycjonujesz, w sumie nie dziwiloby mnie to jakbys podchodzil w melee range chociazby arthasa
This post was edited by Xploosiv on Mar 6 2015 07:17am