d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev17879808182120Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Mar 6 2015 07:13am
Quote (Bozia @ Mar 6 2015 10:54am)
kto tu mówił że Nova słaba? wyjmuje papiery z enemy teamu jak chce xd
Bo jest dobra tylko do tego, inaczej pada na hita i nie ma jak uciec.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Mar 6 2015 07:14am
Quote (Bozia @ 6 Mar 2015 14:06)
dobrze się ustawić novą to 90% sukcesu. W teamfighcie ciężko wypatrzeć takich cichociemnych xd
/e: z drugiej strony ja nawet 30 lvl nie mam, więc nie pyskuję, bo nie wiem jak na rankach jest :/


sprobuj sobie ten build
http://www.heroesfire.com/hots/talent-calculator/nova#kgN5
masa funu z tym;d anti armor shell i ulti sytuacyjne ofc

Quote (Pozer @ 6 Mar 2015 14:13)
Bo jest dobra tylko do tego, inaczej pada na hita i nie ma jak uciec.


dlatego grajac nova wiekszosc czasu sie pozycjonujesz, w sumie nie dziwiloby mnie to jakbys podchodzil w melee range chociazby arthasa :D

This post was edited by Xploosiv on Mar 6 2015 07:17am
Member
Posts: 3,179
Joined: May 21 2009
Gold: 4.43
Warn: 10%
Mar 6 2015 07:34am
dajcie build na zeratula

This post was edited by nef200 on Mar 6 2015 07:36am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Mar 6 2015 08:07am
Quote (Bozia @ 6 Mar 2015 14:06)
dobrze się ustawić novą to 90% sukcesu. W teamfighcie ciężko wypatrzeć takich cichociemnych xd
/e: z drugiej strony ja nawet 30 lvl nie mam, więc nie pyskuję, bo nie wiem jak na rankach jest :/



Wcale nie jest tak ciezko jak sie ma oczy :<

Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Mar 6 2015 08:35am
Quote (Xploosiv @ 6 Mar 2015 15:14)
sprobuj sobie ten build
http://www.heroesfire.com/hots/talent-calculator/nova#kgN5
masa funu z tym;d anti armor shell i ulti sytuacyjne ofc



dlatego grajac nova wiekszosc czasu sie pozycjonujesz, w sumie nie dziwiloby mnie to jakbys podchodzil w melee range chociazby arthasa :D


właśnie myślałem o czymś takim xd klony dają radę coś ubić skoro mają tylko 25% DMG?
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Mar 6 2015 08:45am
Quote (Bozia @ 6 Mar 2015 15:35)
właśnie myślałem o czymś takim xd klony dają radę coś ubić skoro mają tylko 25% DMG?


z 4klonami to nie jest juz 'tylko' 25%, pozatym tyle klonow wprowadza duzo chaosu w bitwie
Member
Posts: 3,179
Joined: May 21 2009
Gold: 4.43
Warn: 10%
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Mar 6 2015 09:34am
Quote (Bozia @ Mar 6 2015 02:06pm)
dobrze się ustawić novą to 90% sukcesu. W teamfighcie ciężko wypatrzeć takich cichociemnych xd
/e: z drugiej strony ja nawet 30 lvl nie mam, więc nie pyskuję, bo nie wiem jak na rankach jest :/


na rankach 100x latwiej, bo graja smiecie z doty i lola
Member
Posts: 2,570
Joined: Nov 24 2014
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 6 2015 09:39am
http://www.liquidneo.com/tierbuilds.html

Najlepsze buildy + tiery postaci

Luc- znalazl
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Mar 6 2015 09:50am
Quote (arnoldhytler @ Mar 6 2015 04:39pm)
http://www.liquidneo.com/tierbuilds.html

Najlepsze buildy + tiery postaci

Luc- znalazl


http://heroesofthestorm.github.io/zuna-tierlist
nie wydaje mi sie
Go Back To Polska Topic List
Prev17879808182120Next
Add Reply New Topic New Poll