Quote (zALC @ Aug 12 2013 07:43pm)
na luzie, stary xd poza tym pytalem czy chcesz forumowe gamdy
ale tak czy siak chodzilo mi tam o to ze dywizja nie jest wyznacznikiem tego, gdzie ktos de facto powinien siedziec ;s
to froggen? mmr musial tam najebac ladne ;D