d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev178798081821473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Aug 12 2013 11:04am
Quote (ripp1337 @ Aug 12 2013 05:57pm)
chyba ty chcesz wyjsc z bronze


wcale nie :ph34r:
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 12 2013 11:20am
bodziu najgorrzy dzangler eune
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,435.99
Aug 12 2013 11:27am
Quote (Saskey @ Aug 12 2013 03:24pm)
no dywizje zrobili zeby boostowane gimby w szkole sie chwalili 'o, patrz mam djament ty jebany sliverze'. dalej wszystko opiera sie na elo, tylko jest ukryte
najlepszym przykladem jest ten screen moj, gdzie jestem first pickiem z gold2 a podemna sa platyny i diament ;d


lol
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 12 2013 11:28am
Quote (zALC @ Aug 12 2013 07:27pm)
lol


no co? to konto brata uzytkownika Dreedeq :banana:
e/ nvm, chodzilo mi tam o to ze dywizja nie jest wyznacznikiem tego, gdzie ktos de facto powinien siedziec, hm

This post was edited by Saskey on Aug 12 2013 11:29am
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,435.99
Aug 12 2013 11:29am
Quote (Saskey @ Aug 12 2013 05:28pm)
no co? to konto brata uzytkownika Dreedeq :banana:


bardziej smieszy mnie 1 czesc wypowiedzi ktora podjezdza troche hipokryzja
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 12 2013 11:30am
Quote (zALC @ Aug 12 2013 07:29pm)
bardziej smieszy mnie 1 czesc wypowiedzi ktora podjezdza troche hipokryzja


no kurwa :D ale to taki luzny przyklad byl ;D
e/ NIE ZROBILES TAM DIAMENTU :(

This post was edited by Saskey on Aug 12 2013 11:30am
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,435.99
Aug 12 2013 11:43am
Quote (Saskey @ Aug 12 2013 05:30pm)
no kurwa :D ale to taki luzny przyklad byl ;D
e/ NIE ZROBILES TAM DIAMENTU :(


Trudno żebym ci konto boostował z silver 5 na diament za 'dzięki' ^^
Chodzi mi o to, że wjeżdżając na tych zboostowanych wjeżdżasz poniekąd na siebie. Swoją drogą http://www.lolking.net/summoner/euw/44256793#profile :D

This post was edited by zALC on Aug 12 2013 11:43am
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 12 2013 11:45am
Quote (zALC @ Aug 12 2013 07:43pm)
Trudno żebym ci konto boostował z silver 5 na diament za 'dzięki' ^^
Chodzi mi o to, że wjeżdżając na tych zboostowanych wjeżdżasz poniekąd na siebie. Swoją drogą http://www.lolking.net/summoner/euw/44256793#profile :D


ogladalem wczoraj na streamie jak nidalko penetrowal przeciwnikow
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 12 2013 11:46am
Quote (zALC @ Aug 12 2013 07:43pm)
Trudno żebym ci konto boostował z silver 5 na diament za 'dzięki' ^^
Chodzi mi o to, że wjeżdżając na tych zboostowanych wjeżdżasz poniekąd na siebie. Swoją drogą http://www.lolking.net/summoner/euw/44256793#profile :D


na luzie, stary xd poza tym pytalem czy chcesz forumowe gamdy :angry:
ale tak czy siak chodzilo mi tam o to ze dywizja nie jest wyznacznikiem tego, gdzie ktos de facto powinien siedziec ;s
to froggen? mmr musial tam najebac ladne ;D
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,435.99
Aug 12 2013 11:52am
Quote (Saskey @ Aug 12 2013 05:46pm)
na luzie, stary xd poza tym pytalem czy chcesz forumowe gamdy :angry:
ale tak czy siak chodzilo mi tam o to ze dywizja nie jest wyznacznikiem tego, gdzie ktos de facto powinien siedziec ;s
to froggen? mmr musial tam najebac ladne ;D


Nie wiem co za tęgie głowy wymyśliły to, że nie można spaść z V. To jest jakiś bzdurny wymysł. Mieli dobry, a raczej normalny system i 'udoskonalili' to w swoim stylu.
Go Back To Polska Topic List
Prev178798081821473Next
Add Reply New Topic New Poll