Quote (maniaq @ 20 Nov 2012 18:27)
to nie dziala jak zmienisz nazwe folderu nawet jak odpalisz drugie diablo nawet przez sandboxa to pisze ze 1jest juz uruchomione a niechce mi sie instalowac vm bo to zre procka/pamieci wogole kompa zre generalnie
Robisz konto na bn, sciagasz diablo 3, instalujesz w folderze diablo 3-1, robisz skrot na pulpit diablo 3-1, robisz drugie konto na bn, sciagasz diablo 3, instalujesz diablo 3 w folderze diablo 3-2, robisz skrot na pulpit diablo 3-2. Odpalasz diablo 3-1 oraz diablo 3-2. Masz dwa diably na raz. Na jednym kluczu nie odpalisz diabla dwa razy, potrzebujesz dwoch kluczy. Jest tam niby jakis program ktory pozwala na odpalanie kilku kont z jednej instalacji ale chyba nie mozna tu o tym rozmawiac
This post was edited by groom on Nov 20 2012 11:36am