☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev
1
78
79
80
81
82
4030
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 552240
Replies: 40291
Track Topic
breakage
Member
Posts: 4,385
Joined: May 20 2011
Gold
:
8,910.00
#791
Sep 19 2011 12:06pm
Quote (Redel @ Sep 19 2011 08:05pm)
Overprice.
Preferowałbym jeszcze troszkę taniej bo chciałbym większą ilość tych refów.
moge zrobić 10 za 570 fg.
killah-pl
Member
Posts: 19,655
Joined: Dec 26 2005
Gold
:
5,324.00
#792
Sep 19 2011 12:07pm
to prawda że niedługo zmieniają się free postacie i niedługo nie pogram sobie nocturne za fri ?
brakuje mi 4 k ip ;/
Redel
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold
:
2.00
#793
Sep 19 2011 12:08pm
Quote (breakage @ 19 Sep 2011 20:06)
moge zrobić 10 za 570 fg.
O o o to mi się podoba.
Chyba taniej nikogo nie znajdę?
m4rc1n3k
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold
:
625.00
#794
Sep 19 2011 12:08pm
Quote (killah-pl @ 19 Sep 2011 19:07)
to prawda że niedługo zmieniają się free postacie i niedługo nie pogram sobie nocturne za fri ?
brakuje mi 4 k ip ;/
dokladnie to jutro
killah-pl
Member
Posts: 19,655
Joined: Dec 26 2005
Gold
:
5,324.00
#795
Sep 19 2011 12:08pm
Quote (m4rc1n3k @ Sep 19 2011 07:08pm)
dokladnie to jutro
cholera :x będę musiał przyfarmić ip dziś w nocy
breakage
Member
Posts: 4,385
Joined: May 20 2011
Gold
:
8,910.00
#796
Sep 19 2011 12:09pm
Quote (Redel @ Sep 19 2011 08:08pm)
O o o to mi się podoba.
Chyba taniej nikogo nie znajdę?
rzartowałem Xd
This post was edited by breakage on Sep 19 2011 12:09pm
Redel
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold
:
2.00
#797
Sep 19 2011 12:11pm
Quote (breakage @ 19 Sep 2011 20:09)
rzartowałem Xd
Smutne
Quote (Maarthz @ 19 Sep 2011 20:06)
za 65 ea moge zrobic pare, ale dopiero piatek-niedziela
A nie dasz rady od dziś?
Maarthz
Member
Posts: 2,745
Joined: Sep 18 2010
Gold
:
0.99
#798
Sep 19 2011 12:13pm
Quote (Redel @ Sep 19 2011 08:11pm)
Smutne
A nie dasz rady od dziś?
jutro moze bede mial troche czasu
Redel
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold
:
2.00
#799
Sep 19 2011 12:19pm
Quote (Maarthz @ 19 Sep 2011 20:13)
jutro moze bede mial troche czasu
Pmed :<
sancez
Member
Posts: 9,440
Joined: Mar 31 2007
Gold
:
13,143.01
#800
Sep 19 2011 12:22pm
bug z teleportem, juz nie dziala, no ale ... ;D
http://www.youtube.com/watch?v=1pXaGo_8KzM
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
78
79
80
81
82
4030
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact