d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev178798081821961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 15 2011 10:04am
Mam ochotę jebnąć scenarzystom Walking Dead po mordzie
Oddajcie broń na mojej posiadłości, mimo tego, że możecie w każdej chwili zostać zaatakowani?
DOBŻE TO TFOJA POSIADŁOŚĆ BENDZIEMY CIE SZANSOWAĆ

KURWA
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Nov 16 2011 04:05pm
Troszkę się zamotałem, Francis został zabity, w którymś odcinku bodajże 2 serii Fringe, a potem w s02e11 znowu jest. Coś przeoczyłem czy może odcinki nie po kolei leciałem? :D

This post was edited by myl0rd on Nov 16 2011 04:06pm
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Nov 16 2011 04:06pm
Quote (Leothyr @ 15 Nov 2011 18:04)
Mam ochotę jebnąć scenarzystom Walking Dead po mordzie
Oddajcie broń na mojej posiadłości, mimo tego, że możecie w każdej chwili zostać zaatakowani?
DOBŻE TO TFOJA POSIADŁOŚĆ BENDZIEMY CIE SZANSOWAĆ

KURWA


pamietaj ze to jest na podstawie komiksu, scenarzysci pewnie maja zwiazane rece
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 16 2011 04:16pm
szkoda, ze mos defa zabili w dexterze. :( fajny artysta i postac brata sama byla ciekawa.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 16 2011 05:23pm
Quote (myl0rd @ Nov 16 2011 10:05pm)
Troszkę się zamotałem, Francis został zabity, w którymś odcinku bodajże 2 serii Fringe, a potem w s02e11 znowu jest. Coś przeoczyłem czy może odcinki nie po kolei leciałem? :D
Tylko w jednym odcinku, bo cos pomieszali i mieli go nagranego, ale nie puscili wczesniej.
W kolejnych juz go nie bedzie.
Spoiler alert - wraca w sezonie 3 :ph34r:
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Nov 17 2011 12:18pm
dobry odcinek house'a, juz myslalem ze nic tego serialu nie uratuje ale widze wraca na dobre tory ;]
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 17 2011 12:19pm
Quote (cOr @ Nov 17 2011 07:18pm)
dobry odcinek house'a, juz myslalem ze nic tego serialu nie uratuje ale widze wraca na dobre tory ;]


no cos ty, mi sie podoba bardzo, dwa ostatnie idcinki byly super.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 17 2011 02:14pm
Dzisiejszy odcinek Psych taki sobie, troche nizszy poziom niz pierwsze 5 tego sezonu.

Ogolnie w sobote ostatni odcinek w tym roku Fringe ;[ mam nadzieje, ze jakos fajnie zakoncza. Wznowia w styczniu jakos pewnie jak zawsze.
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Nov 17 2011 02:59pm
Quote (Pozer @ 16 Nov 2011 23:23)
Tylko w jednym odcinku, bo cos pomieszali i mieli go nagranego, ale nie puscili wczesniej.
W kolejnych juz go nie bedzie.
Spoiler alert - wraca w sezonie 3 :ph34r:


No to ok, myślałem, że ja coś pomieszałem. Już kiedyś miałem tak, że obejrzałem 2 ostatnie odcinki 5 serii Sopranos potem dopiero od początku zacząłem całą serię ;)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 17 2011 03:36pm
Quote (myl0rd @ 17 Nov 2011 22:59)
No to ok, myślałem, że ja coś pomieszałem. Już kiedyś miałem tak, że obejrzałem 2 ostatnie odcinki 5 serii Sopranos potem dopiero od początku zacząłem całą serię ;)


Ja przez ten 1 odcinek w Fringe wracalem pare odcinkow wstecz, bo nie bylem pewien czy cos ominalem, potem wygooglowalem, ze oni cos tam pomieszali :p
Go Back To Polska Topic List
Prev178798081821961Next
Add Reply New Topic New Poll