☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev
1
78
79
80
81
82
206
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 43781
Replies: 2055
Track Topic
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#791
May 16 2011 04:26am
Quote (luksus @ 16 May 2011 12:26)
Aaaa, czolgi... Czekaj.. kupiles premium?
Jutro mi sie konczy i kupuje drugie.
A co?
e/ zalozyles xfire?
This post was edited by Saygon on May 16 2011 04:27am
luksus
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
2.16
#792
May 16 2011 04:33am
Quote (Saygon @ May 16 2011 11:26am)
Jutro mi sie konczy i kupuje drugie.
A co?
e/ zalozyles xfire?
To nie jest gra warta premium
Napisze ci na priva z tym XF jak skoncze pisac pracę. Mam trochę do zrobienia na weekend
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#793
May 16 2011 04:34am
Quote (luksus @ 16 May 2011 12:33)
To nie jest gra warta premium
Napisze ci na priva z tym XF jak skoncze pisac pracę. Mam trochę do zrobienia na weekend
Za dlugo sie grinduje na normalnym.
Czyzbys czytal w cd action artykul o wocie?
luksus
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
2.16
#794
May 16 2011 04:35am
Quote (Saygon @ May 16 2011 11:34am)
Za dlugo sie grinduje na normalnym.
Czyzbys czytal w cd action artykul o wocie?
Nie, ale gralem w to kilka gierek.
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#795
May 16 2011 04:39am
Quote (luksus @ 16 May 2011 12:35)
Nie, ale gralem w to kilka gierek.
Jak dojdziesz to wyzszego tieru to zobaczysz, ze bez premium sie nie da.
luksus
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
2.16
#796
May 16 2011 04:47am
Quote (Saygon @ May 16 2011 11:39am)
Jak dojdziesz to wyzszego tieru to zobaczysz, ze bez premium sie nie da.
Ale ja wcale nie chciałem do takiego tieru dojść, bo gra mi się nie podoba(ła)
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#797
May 16 2011 06:01am
Quote (luksus @ 16 May 2011 12:47)
Ale ja wcale nie chciałem do takiego tieru dojść, bo gra mi się nie podoba(ła)
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#798
May 16 2011 08:34am
nie dziala mi ts
gra ktos w hona?
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#799
May 16 2011 08:36am
Quote (lszcz @ 16 May 2011 16:34)
nie dziala mi ts
gra ktos w hona?
Tez mi padl niestety.
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#800
May 16 2011 08:39am
Quote (Saygon @ 16 May 2011 16:36)
Tez mi padl niestety.
aaaaa kurwa :DDDDDD jaka epickosc, jak gram solo mm to mi dobiera ludzi po 200mmr :DDDDD
chodz na dolinka.net.pl
kanal jsp na dole haslo zzz
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
78
79
80
81
82
206
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact