d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev17879808182206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 16 2011 04:26am
Quote (luksus @ 16 May 2011 12:26)
Aaaa, czolgi... Czekaj.. kupiles premium? :mellow:


Jutro mi sie konczy i kupuje drugie.
A co?
e/ zalozyles xfire?

This post was edited by Saygon on May 16 2011 04:27am
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 16 2011 04:33am
Quote (Saygon @ May 16 2011 11:26am)
Jutro mi sie konczy i kupuje drugie.
A co?
e/ zalozyles xfire?


To nie jest gra warta premium :(
Napisze ci na priva z tym XF jak skoncze pisac pracę. Mam trochę do zrobienia na weekend :(
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 16 2011 04:34am
Quote (luksus @ 16 May 2011 12:33)
To nie jest gra warta premium :(
Napisze ci na priva z tym XF jak skoncze pisac pracę. Mam trochę do zrobienia na weekend :(


Za dlugo sie grinduje na normalnym.
Czyzbys czytal w cd action artykul o wocie?
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 16 2011 04:35am
Quote (Saygon @ May 16 2011 11:34am)
Za dlugo sie grinduje na normalnym.
Czyzbys czytal w cd action artykul o wocie?


Nie, ale gralem w to kilka gierek.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 16 2011 04:39am
Quote (luksus @ 16 May 2011 12:35)
Nie, ale gralem w to kilka gierek.


Jak dojdziesz to wyzszego tieru to zobaczysz, ze bez premium sie nie da.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 16 2011 04:47am
Quote (Saygon @ May 16 2011 11:39am)
Jak dojdziesz to wyzszego tieru to zobaczysz, ze bez premium sie nie da.


Ale ja wcale nie chciałem do takiego tieru dojść, bo gra mi się nie podoba(ła) :ph34r:
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 16 2011 06:01am
Quote (luksus @ 16 May 2011 12:47)
Ale ja wcale nie chciałem do takiego tieru dojść, bo gra mi się nie podoba(ła) :ph34r:



:D
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 16 2011 08:34am
nie dziala mi ts :O

gra ktos w hona?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 16 2011 08:36am
Quote (lszcz @ 16 May 2011 16:34)
nie dziala mi ts :O

gra ktos w hona?


Tez mi padl niestety.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 16 2011 08:39am
Quote (Saygon @ 16 May 2011 16:36)
Tez mi padl niestety.


aaaaa kurwa :DDDDDD jaka epickosc, jak gram solo mm to mi dobiera ludzi po 200mmr :DDDDD
chodz na dolinka.net.pl
kanal jsp na dole haslo zzz
Go Back To Polska Topic List
Prev17879808182206Next
Add Reply New Topic New Poll