d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev178798081822653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 11 2010 07:42pm
Quote (50groszy @ Aug 12 2010 01:32am)
nie spać, zwiedzać!


Ja już od paru dni mam wyjeb**e na spanie ; d
Member
Posts: 219
Joined: May 24 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Aug 11 2010 07:44pm
Quote (MadZombie @ Aug 12 2010 03:42am)
Ja już od paru dni mam wyjeb**e na spanie ; d


nagly atak spawacza
-alkohole

OK
;D
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 11 2010 07:46pm
Quote (Druciak @ Aug 12 2010 01:44am)
nagly atak spawacza
-alkohole

OK
;D


Korpiklaani - Vodka
KSU - Jabol punk
Member
Posts: 219
Joined: May 24 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Aug 11 2010 08:08pm
JEDEN BUCH Z FAJKI WODNEJ WUT
ja chce dzis sie zapierdolic mocno
mam jeszcze 10h?
;d
naprawde mocno do huja
alko mam do oporu jak narazie
hm 900mg dxm`u dozucilbym benzo ale film sie urwie
hj wie

This post was edited by Druciak on Aug 11 2010 08:09pm
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 11 2010 08:13pm
Quote (Druciak @ Aug 12 2010 02:08am)
JEDEN BUCH Z FAJKI WODNEJ WUT
ja chce dzis sie zapierdolic mocno
mam jeszcze 10h?
;d
naprawde mocno do huja
alko mam do oporu jak narazie
hm 900mg dxm`u dozucilbym benzo ale film sie urwie
hj wie


IMO zrób se święta i nie wal niczego przez jeden dzień.
Member
Posts: 219
Joined: May 24 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Aug 11 2010 08:21pm
Quote (MadZombie @ Aug 12 2010 04:13am)
IMO zrób se święta i nie wal niczego przez jeden dzień.


świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia ;p
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 11 2010 08:27pm
Quote (Druciak @ Aug 12 2010 02:21am)
świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia ;p


Taaakk, trzeźwość to iluzja spowodowana brakiem alkoholu... czy jakąś tak ; d
Member
Posts: 219
Joined: May 24 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Aug 11 2010 08:31pm
Quote (MadZombie @ Aug 12 2010 04:27am)
Taaakk, trzeźwość to iluzja spowodowana brakiem alkoholu... czy jakąś tak ; d


nie
trzeźwość to taki prawdziwy KAC
nie wolno dopuścić
^^
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Aug 11 2010 08:47pm
wlasnie wstalem, ide zaraz do pracy :cry:
Member
Posts: 219
Joined: May 24 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Aug 11 2010 08:48pm
Quote (crunk_mp @ Aug 12 2010 04:47am)
wlasnie wstalem, ide zaraz do pracy :cry:


e hójku ;d

ja ide zaraz nad wisle moze sie przejsc przemyslec co odpierdalam od jaiegos czaus
Go Back To Polska Topic List
Prev178798081822653Next
Closed New Topic New Poll