d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev17879808182268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Apr 5 2011 12:55pm
Smithi niedługo wylinieje na L3 (mam nadzieję ^^ ). Myślę, czy by go nie przełożyć do większego pojemnika, niż kliszówka...
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Apr 6 2011 08:00am
NIestety, po 2 latach bede musial sie pozbyc mojej agamci, najlepiej z terrarium. Sprzedam po taniosci. Jak ktos bylby zainteresowany to pisac, nie spieszy mi sie
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
Apr 11 2011 04:06am
Opłaca się kupić takie terra dla irmini http://allegro.pl/nowe-terrarium-25-25-40-z-tropikalna-scianka-i1554500786.html ?

Quote (Yugi @ Apr 11 2011 12:06pm)
chromka L9 samiczka [*] :cry:


[*]

This post was edited by Misiek132 on Apr 11 2011 04:07am
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 11 2011 04:06am
chromka L9 samiczka [*] :cry:
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Apr 11 2011 04:38am
Quote (Yugi @ Apr 11 2011 12:06pm)
chromka L9 samiczka [*] :cry:


:( Smutek
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
Apr 13 2011 11:13am
Dostałem dzisiaj irminie L2, jak ją wyciągałem to prawie uciekła (faktycznie jest szybka), po oczyszczeniu kliszówki z reszty waty włożyłem ją tam z powrotem. Trochę później chciałem ją poobserwować, więc przełożyłem do przeźroczystego opakowania po wacikach do uszu. Po przejściu szybko uciekła na boczna ścianę, a ja odłożyłem kliszówkę na stół, patrzę znowu, a tam coś się rusza pośrodku pudełka, okazało się, iż jest to jej noga! :cry: :cry: :cry: :cry:

iso sad story, bro; :cry:
Member
Posts: 4,875
Joined: Dec 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Apr 22 2011 10:42am
Quote (Misiek132 @ 13 Apr 2011 19:13)
Dostałem dzisiaj irminie L2, jak ją wyciągałem to prawie uciekła (faktycznie jest szybka), po oczyszczeniu kliszówki z reszty waty włożyłem ją tam z powrotem. Trochę później chciałem ją poobserwować, więc przełożyłem do przeźroczystego opakowania po wacikach do uszu. Po przejściu szybko uciekła na boczna ścianę, a ja odłożyłem kliszówkę na stół, patrzę znowu, a tam coś się rusza pośrodku pudełka, okazało się, iż jest to jej noga!  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

iso sad story, bro;  :cry:


odrosnie po paru wylinkach
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Apr 22 2011 11:11am
Quote (BrtK @ Aug 5 2010 05:12pm)
chyba ludzi pojebalo juz calkowicie zeby jakies przerosniete obrzydliwe pajaki trzymac w domach, ja bym sie zzygal :<


Jest to atrakcja ale powiem szczerze że przy takim czyms bym nie usnął :)
Member
Posts: 4,260
Joined: Jan 1 2009
Gold: 69.00
Apr 24 2011 06:23am
Quote (Yugi @ Apr 11 2011 12:06pm)
chromka L9 samiczka [*] :cry:


a wiesz jaka byla przyczyna ripa? jakies bakterie czy tak sobie?

ostatnio wylinialy mi chromka, regalis i kedzior

chromka ma 3,5dc
regalis 4dc
kedzior z 3,5

This post was edited by vqp on Apr 24 2011 06:24am
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 24 2011 06:25am
Quote (vqp @ Apr 24 2011 01:23pm)
a wiesz jaka byla przyczyna ripa? jakies bakterie czy tak sobie?

ostatnio wylinialy mi chromka, regalis i kedzior

chromka ma 3,5dc
regalis 4dc
kedzior z 3,5


pan buk jom chciał do siebie :cry:
Go Back To Polska Topic List
Prev17879808182268Next
Add Reply New Topic New Poll