☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev
1
78
79
80
81
82
268
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 82809
Replies: 2677
Track Topic
Last_Hope
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold
:
369.00
#791
Apr 5 2011 12:55pm
Smithi niedługo wylinieje na L3 (mam nadzieję ^^ ). Myślę, czy by go nie przełożyć do większego pojemnika, niż kliszówka...
HillOvCypress
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold
:
0.00
Warn: 30%
#792
Apr 6 2011 08:00am
NIestety, po 2 latach bede musial sie pozbyc mojej agamci, najlepiej z terrarium. Sprzedam po taniosci. Jak ktos bylby zainteresowany to pisac, nie spieszy mi sie
Misiek132
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold
:
112,000.00
#793
Apr 11 2011 04:06am
Opłaca się kupić takie terra dla irmini
http://allegro.pl/nowe-terrarium-25-25-40-z-tropikalna-scianka-i1554500786.html
?
Quote (Yugi @ Apr 11 2011 12:06pm)
chromka L9 samiczka [*]
[*]
This post was edited by Misiek132 on Apr 11 2011 04:07am
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#794
Apr 11 2011 04:06am
chromka L9 samiczka [*]
Last_Hope
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold
:
369.00
#795
Apr 11 2011 04:38am
Quote (Yugi @ Apr 11 2011 12:06pm)
chromka L9 samiczka [*]
Smutek
Misiek132
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold
:
112,000.00
#796
Apr 13 2011 11:13am
Dostałem dzisiaj irminie L2, jak ją wyciągałem to prawie uciekła (faktycznie jest szybka), po oczyszczeniu kliszówki z reszty waty włożyłem ją tam z powrotem. Trochę później chciałem ją poobserwować, więc przełożyłem do przeźroczystego opakowania po wacikach do uszu. Po przejściu szybko uciekła na boczna ścianę, a ja odłożyłem kliszówkę na stół, patrzę znowu, a tam coś się rusza pośrodku pudełka, okazało się, iż jest to jej noga!
iso sad story, bro;
sgd53
Member
Posts: 4,875
Joined: Dec 10 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 20%
#797
Apr 22 2011 10:42am
Quote (Misiek132 @ 13 Apr 2011 19:13)
Dostałem dzisiaj irminie L2, jak ją wyciągałem to prawie uciekła (faktycznie jest szybka), po oczyszczeniu kliszówki z reszty waty włożyłem ją tam z powrotem. Trochę później chciałem ją poobserwować, więc przełożyłem do przeźroczystego opakowania po wacikach do uszu. Po przejściu szybko uciekła na boczna ścianę, a ja odłożyłem kliszówkę na stół, patrzę znowu, a tam coś się rusza pośrodku pudełka, okazało się, iż jest to jej noga! :cry: :cry: :cry:
iso sad story, bro;
odrosnie po paru wylinkach
marekwoj74
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold
:
1.00
#798
Apr 22 2011 11:11am
Quote (BrtK @ Aug 5 2010 05:12pm)
chyba ludzi pojebalo juz calkowicie zeby jakies przerosniete obrzydliwe pajaki trzymac w domach, ja bym sie zzygal :<
Jest to atrakcja ale powiem szczerze że przy takim czyms bym nie usnął
vqp
Member
Posts: 4,260
Joined: Jan 1 2009
Gold
:
69.00
#799
Apr 24 2011 06:23am
Quote (Yugi @ Apr 11 2011 12:06pm)
chromka L9 samiczka [*]
a wiesz jaka byla przyczyna ripa? jakies bakterie czy tak sobie?
ostatnio wylinialy mi chromka, regalis i kedzior
chromka ma 3,5dc
regalis 4dc
kedzior z 3,5
This post was edited by vqp on Apr 24 2011 06:24am
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#800
Apr 24 2011 06:25am
Quote (vqp @ Apr 24 2011 01:23pm)
a wiesz jaka byla przyczyna ripa? jakies bakterie czy tak sobie?
ostatnio wylinialy mi chromka, regalis i kedzior
chromka ma 3,5dc
regalis 4dc
kedzior z 3,5
pan buk jom chciał do siebie
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
78
79
80
81
82
268
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact