d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev17879808182495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,121
Joined: Jun 25 2005
Gold: 12,600.00
Aug 10 2010 09:22am
Quote (m4rc1n3k @ 10 Aug 2010 17:20)
na tym co gra kolega to nie a do do 7h to nie wiem


Więc nie ma innej opcji niż kupić po prostu orginalnego keya do SC2 ?
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Aug 10 2010 09:46am
Quote (Ryba @ Aug 10 2010 05:19pm)
Miałem ten siedmio-godzinny klucz, wygasł i teraz mam pytanie.
Czy da się przedłużyć grę nowym siedmio godzinnym keyem, tak żeby dokończyć kampanie ? (jestem w ostatniej misji)
Jeśli nie, czy jak załatwie orginalny klucz który jest już zarejestrowany do konta to czy będę mógł skończyć tą kampanie ? (na tym kluczu gra kolega atm)

dzięki za odpowiedzi


Nie przedłużysz kolejnym trialem. Żeby dokończyć kampanię musisz zarejestrować na tym samym koncie pełną wersję sc2.
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 10 2010 10:11am
raczej tak ryba
Banned
Posts: 4,607
Joined: May 3 2005
Gold: 0.13
Warn: 20%
Aug 10 2010 10:15am
Jak komus sie moze znudzil juz Starcraft 2 i przypadkiem naszla go ochota na WoWa to zapraszam do wyslania pmki.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 10 2010 10:35am
ile trzeba przejsc leveli w tej arcadówce na statku zeby dostac achie?
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Aug 10 2010 11:28am
ma ktos z was moze wolny cdkey do 7h demo ?
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Aug 10 2010 11:29am
Quote (Alyx @ Aug 10 2010 05:28pm)
ma ktos z was moze wolny cdkey do 7h demo ?


ja
Member
Posts: 1,196
Joined: Apr 26 2010
Gold: 0.00
Aug 10 2010 12:03pm
eh no zal, gram sobie 1 dzien rankingowe gry ( po 5 tych meczach jestem w zlotej lidze ) i jak konczy sie gra to na ogol pytam sie vs kogo tak naprawde gralem, na ogol jak wygrywalem to z silver/bronze/gold, a jak przegrywalem to sam diament :| matchmaking jakis taki dziwny jest :/

Quote (Zix_X @ Aug 10 2010 08:04pm)
to nie nowosc ze matchmaking jest dziwny ;d


matchmaking gorszy niz w league of legends -_-

This post was edited by PaleNisko69 on Aug 10 2010 12:06pm
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Aug 10 2010 12:04pm
Quote (PaleNisko69 @ Aug 10 2010 06:03pm)
eh no zal, gram sobie 1 dzien rankingowe gry ( po 5 tych meczach jestem w zlotej lidze ) i jak konczy sie gra to na ogol pytam sie vs kogo tak naprawde gralem, na ogol jak wygrywalem to z silver/bronze/gold, a jak przegrywalem to sam diament :| matchmaking jakis taki dziwny jest :/


to nie nowosc ze matchmaking jest dziwny ;d
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Aug 10 2010 12:26pm
Quote (Zix_X @ Aug 10 2010 06:04pm)
to nie nowosc ze matchmaking jest dziwny ;d


jedziem kampanie póki co zejebista :)
Go Back To Polska Topic List
Prev17879808182495Next
Add Reply New Topic New Poll