eh no zal, gram sobie 1 dzien rankingowe gry ( po 5 tych meczach jestem w zlotej lidze ) i jak konczy sie gra to na ogol pytam sie vs kogo tak naprawde gralem, na ogol jak wygrywalem to z silver/bronze/gold, a jak przegrywalem to sam diament :| matchmaking jakis taki dziwny jest :/
Quote (Zix_X @ Aug 10 2010 08:04pm)
to nie nowosc ze matchmaking jest dziwny ;d
matchmaking gorszy niz w league of legends
This post was edited by PaleNisko69 on Aug 10 2010 12:06pm