d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev178798081825001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Sep 19 2010 08:47am
Quote (Feye @ Sep 19 2010 02:44pm)
ja pewnie 1st half pooglądam potem Barca B)
mam nadzieję że Chelski wygra 4;0
e : a w sumie Barca gra o 19 B)


mam nadzieje ze na Calderon stanie się to samo co rok, dwa i trzy lata temu
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 19 2010 08:50am
Quote (Madrista @ 19 Sep 2010 16:47)
mam nadzieje ze na Calderon stanie się to samo co rok, dwa i trzy lata temu


jak Blaugrana zagra tak jak vs panathinaikos to raczej damy radę. Chociaż Atletico to jeden z faworytów do 3ego miejsca w La Liga
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Sep 19 2010 08:53am
wlasnie wrocilem z ogladania meczu manu, Berba :wub: <3

This post was edited by Mefju on Sep 19 2010 08:53am
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 19 2010 08:56am
Quote (Mefju @ 19 Sep 2010 16:53)
wlasnie wrocilem z ogladania meczu manu, Berba :wub: <3


no b.dobrze zagrał dzisiaj. Podobał mi się też Nani, chociaż wtedy co udawał że dostał w twarz od Koncheskiego chyba, podpadl mi :mellow:

This post was edited by Feye on Sep 19 2010 08:56am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 19 2010 08:58am
Quote (Feye @ Sep 19 2010 03:56pm)
no b.dobrze zagrał dzisiaj. Podobał mi się też Nani, chociaż wtedy co udawał że dostał w twarz od Koncheskiego chyba, podpadl mi :mellow:
nie udawal, to byl chamski lokiec od niego
powinna byc zolta przynajmniej, no i SAF jak to zauwazyl to odrazu do 4 sedziego podbiegl, a on tego nie robi nigdy bez powodu b)
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 19 2010 08:59am
Quote (Pozer @ 19 Sep 2010 16:58)
nie udawal, to byl chamski lokiec od niego
powinna byc zolta przynajmniej, no i SAF jak to zauwazyl to odrazu do 4 sedziego podbiegl, a on tego nie robi nigdy bez powodu b)


łokieć jak łokieć, to jest Anglia b) szkoda że się potem Nani za nos czy wargę łapał jak dostał w ucho :lol:

ok, spadam na Chelsea. Będę w przerwie.

This post was edited by Feye on Sep 19 2010 09:01am
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Sep 19 2010 09:06am
Quote (Madrista @ 19 Sep 2010 15:43)
wczoraj czulem zażenowanie ogladajac mecz Realu - pan Lahoz ktory nie lubi Realu wczoraj dal popis swoich umiejetnosci, dzis Mourinho mowil o b.dobrej pracy sedziowskiej :f ironia prawie niezauważalna


murinho inteligentna bestia

czelsi znowu gol w 1 min meczu heeh ez


tawno nie widzialem takiego gola z przewrotki jak 2 gol brerby

This post was edited by rollen on Sep 19 2010 09:07am
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Sep 19 2010 09:13am
Quote (Feye @ Sep 19 2010 04:59pm)
łokieć jak łokieć, to jest Anglia b) szkoda że się potem Nani za nos czy wargę łapał jak dostał w ucho :lol:

ok, spadam na Chelsea. Będę w przerwie.


racja, fakt grania w lidze angielskiej zezwala na bicie lokciem w morde.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Sep 19 2010 09:23am
Quote (ARRY @ Sep 19 2010 04:13pm)
racja, fakt grania w lidze angielskiej zezwala na bicie lokciem w morde.

Raczej chodzilo mu o agresywnosc jaka panuje w tej lidze ogolnie. W epl trzeba walczyc, w hiszpani graja jak cipeczki niestety.
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 19 2010 09:37am
Quote (ARRY @ 19 Sep 2010 17:13)
racja, fakt grania w lidze angielskiej zezwala na bicie lokciem w morde.


oglądnij mecz, potem się wypowiadaj.

Quote (Shapiro @ 19 Sep 2010 17:23)
Raczej chodzilo mu o agresywnosc jaka panuje w tej lidze ogolnie. W epl trzeba walczyc, w hiszpani graja jak cipeczki niestety.


ale te pizdeczki grają ładniej dla oka b)
Go Back To Polska Topic List
Prev178798081825001Next
Closed New Topic New Poll