Quote (ARRY @ 19 Sep 2010 17:13)
racja, fakt grania w lidze angielskiej zezwala na bicie lokciem w morde.
oglądnij mecz, potem się wypowiadaj.
Quote (Shapiro @ 19 Sep 2010 17:23)
Raczej chodzilo mu o agresywnosc jaka panuje w tej lidze ogolnie. W epl trzeba walczyc, w hiszpani graja jak cipeczki niestety.
ale te pizdeczki grają ładniej dla oka
