d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev178798081821249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,573
Joined: Oct 23 2006
Gold: 344,072.65
Mar 26 2010 02:58am
Czy legalne jest odpalenie 2x Diablo 2 na 2 różnych Cd Keyach na 1.13?
Jak tak proszę o info via PM.
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 26 2010 03:08am
co pakowac w soso cold orb jak juz wszystkie umiejestnosci do orba wymaxowalem ?
Member
Posts: 11,723
Joined: Aug 15 2008
Gold: 0.00
Mar 26 2010 03:51am
Quote (Lewo @ Mar 25 2010 10:29pm)
szukam teamu na prv br's. hammer here z miare dobrymi resami na hellu.


no chyba brs wracaj do szkoły na angielski
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Mar 26 2010 03:56am
Quote (zaki @ 26 Mar 2010 11:08)
co pakowac w soso cold orb jak juz wszystkie umiejestnosci do orba wymaxowalem ?


cieplo + jakieś ca or smth
Member
Posts: 4,571
Joined: Jan 1 2010
Gold: 0.00
Mar 26 2010 04:17am
double post zlamilem

This post was edited by Stefania_Forester on Mar 26 2010 04:19am
Member
Posts: 4,571
Joined: Jan 1 2010
Gold: 0.00
Mar 26 2010 04:19am
Quote (zaki @ 26 Mar 2010 10:08)
co pakowac w soso cold orb jak juz wszystkie umiejestnosci do orba wymaxowalem ?


albo max w teleport albo w firewall. rozne sa taktyki. oczywko startyk 1 or 5, cieplo 1 , zbroja jakastam 1

patcz 1.13 to najwiekszy failzur w historii swiata
Member
Posts: 59,130
Joined: May 24 2007
Gold: 207,126.69
Mar 26 2010 06:09am
Quote (Stefania_Forester @ Mar 26 2010 10:19am)
albo max w teleport albo w firewall. rozne sa taktyki. oczywko startyk 1 or 5, cieplo 1 , zbroja jakastam 1

patcz 1.13 to najwiekszy failzur w historii swiata


to prawda
Member
Posts: 23,530
Joined: May 28 2007
Gold: 190.00
Mar 26 2010 07:08am
kurcze zainstalowalem d2 ustawilem zgodnosc, i jak odpalam to pokazuje ze nie mam plyty........... z miesiac temu tez instalowalem cos zrobilem ze poszlo a teraz nie idzie.
o czym zapomnialem?? system win7
Member
Posts: 7,692
Joined: May 27 2008
Gold: 2,801.00
Mar 26 2010 07:37am
co za cyrk, grać się nie da ;D
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 26 2010 07:40am
Quote (dystryb @ Mar 26 2010 03:08pm)
kurcze zainstalowalem d2 ustawilem zgodnosc, i jak odpalam to pokazuje ze nie mam plyty...........  z miesiac temu tez instalowalem cos zrobilem ze poszlo a teraz nie idzie.
o czym zapomnialem??  system win7


Pliki .mpq skopiuj z płyty do folderu z grą.
Go Back To Polska Topic List
Prev178798081821249Next
Add Reply New Topic New Poll