Quote (orcon @ 2 Sep 2011 15:57)
Przyszło dopiero po 2 tygodniach, przeczytałem wczoraj i jestem pod dużym wrażeniem. Fabuła nawet trzyma się całości, nie ma bezdennego dna jak w poprzednich wątkach, całość złożona jest przyzwoicie.
Następnym miłym zaskoczeniem, były dla mnie strony w książce zawierające informację o poszczególnych runach, a także rodzajach otchłańców.
Przeczytalem, ksiazka krotka, albo raczej trudno to nazwac ksiazka, bo to 4 opowiadania z roznych okresow zycia Arlena, jedno krociutkie, pozostale troche dluzsze. Do tego wszystko opatrzone komentarzami. Takie mile uzupelnienie dla czytelnika, dla niego odciecie paru kuponow, ale nie jest to zrobione na odwal sie.