Quote (Maupiatek @ 22 Mar 2010 00:47)
A właśnie, mam pytanie :
Czy są jakieś gierki "spokojne, uspokajające" ?
Widziałem ostatnio informacje na temat jakiejś gry, że się zwierzęta na sawannie obserwuje, że niby bardzo realnie się zachowują, itp.

Czy są jakieś inne tego typu gierki, aby odpocząć podziwiając to co się dzieje na ekranie?

Słyszałem kiedyś o grze, gdzie podziwiasz pola pełne kwiatów

, podobno istnieje takowa gierka

Zaparz sobię melisę, zapisz się na jogę, a nie marnuj kasy na takie pierdoły.
Ja tam się lubię odstresować i wyładować emocje na zabijaniu potworków

Quote (Redel @ 21 Mar 2010 22:51)
Dobrze ze jednak przekonali Cie panowie do zostania przy PS3

Heh, tp wszystko było specjalnie, żeby zobaczyć reakcję innych na taką desperacką zmianę ;D
Za nic w życiu nie zmieniłbym ps3 na xboxa, nie ma opcji po prostu
